Jak sie w LANie wylogowac z Servera 2003?

Poswiecilem 10 min na przejzenie forum i nie znalazlem nic o:

Wylogowywaniu uzytkownika po zamknieciu okna na innym komputerze, ktory uprzednio sie loguje na server 2003 przez LAN.

Wszystko dziala pieknie, loguje ze zdalnego kompa z xp'ekiem sie na uzytk. i haselko pobieram i laduje pliki zamykam okienko, otwieram i nie musze sie logowac. a co jak bedzie to niepowolana osoba, wzglednie szpieg,zlodziej,gollum czy ktokolwiek?

Przejzalem wszystkie security policies i mam ustawionego osobnego zdalnego uzytkownika z prawami do katalogu na serverze. ale do stu piorunow!!! jak zrobic by sie automatycznie wylogowywal???

Pozdrawiam
LEO

Odpowiedzi: 5

leonalex:
niech to piorun trzasnie, co tu zrobic.
LEO

Sprawdź na www.wss.pl i tamtejsze forum.
Anonymous
Dodano
30.10.2005 14:35:38
Ciezko stwierdzic czy koncowki sa podlaczone do terminal server, zainstalowany mam domain controler w lokalnej sieci i domene na zasadzie grupy roboczej. poza tym print server, file server i terminal server, jak odlaczam sesje po przez server, odlacza sie zdalny komp, ale potem nie potrzebuje juz logowania by ponownie rozpoczac sesje. W opcjach terminala jest 7 pozycji, ale nie widac by jakakolwiek tyczyla sie tego co ja chce zrobic. niech to piorun trzasnie, co tu zrobic.
LEO
leonalex
Dodano
30.10.2005 14:25:16
Sprzwdź jeszcze w Terminal Settings lub coś podobnego.
To jest chyba na narzędziach administracyjnych.
Ale to zadziała jak 'końcówki' faktycznie łączą sie przez terminal.
Anonymous
Dodano
30.10.2005 10:07:59
Wlasnie ustawilem RDP–TCP w terminal server Idle time i session limit oraz disconect sesion po 1 minucie i nic sie nie dzieje, dalej zdalny komp jest zalogowany. A duzo ludzi kozysta z kompa i nie moge pozwolic by dane sie rozeszly.
pozdro
LEO
leonalex
Dodano
29.10.2005 21:11:18
Masz serwer terminalowy ?
Jak tak to tam jest opcja, która odpowiada za czas bezczynności.
Pewnie w Terminal Settings (lub podobnie), nie mam dostepu do w2k3.
Anonymous
Dodano
29.10.2005 19:52:39
leonalex
Dodano:
29.10.2005 17:29:49
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1