Jak Sie Pozbyc Vista??

Witam. Zainstalowalem Sobie Windowsa Vista Majac juz wczesniej XP. Po paru dniach Swierdzam iz XP mi sie bardziej podoba pod wzgledem Funkcjonalnosci. Vista jest tylko na 60 dni i nie umiem nic z tym zrobic :( W dodatku mam Wersje 4xxx i np gg nie chce mi sie wlaczyc. Jak mam odinstalowac Vista Tak aby podczas Startowania kompa nie kazal mi wybrac systemu tylko odrazu wchodzil na XP?? za Odp z Gory DziekS.

Odpowiedzi: 1

no wiesz chyba sie nie da spróbuj uzyc płytki z xp uruchom kompa z niej i włącz automatyczna naprawe może coś pomoże a jak nie to TNT i papa hehe
frog2005
Dodano
14.05.2006 22:43:15
  • xgl_ 14.05.2006 23:10:47

    co sie nie da!? robisz tak:<br>wkladasz plytke win XP uruchamiasz kompa ponownie ustawiasz bootowanie<br>jak juz skopiuje te pliki pojawi sie do wyboru: instalacja i konsola(R)<br>wciskasz R pojawi sie pytanie o wybor systemu operacyjnego wiec wciskasz 1 i spyta sie o haslo jesli nie zakladales hasla administratora to dajesz ENTER jesli zakladales to wpisujesz je i ENTER<br>potem wpisujesz komendy fixboot i fixmbr <br>i po klopocie :)<br>

  • SenSi 14.05.2006 23:53:05

    Dziekuje wam za Odpowiedzi ale znalazlem wlasny sposob... Wchodzisz we Wlasciwosci mojego komputera nastepnie zaawansowane i jest tam cos takiego jak "uruchamianie i odzyskiwanie" Wbijasz sobie tam i ustawisz Domyslny system - w moim przypadku to XP. pod Spodem masz 2 opcje ktore sa odpowiedzialne za dlugosc oczekiwania na wybor systemu - oby dwie wylaczasz. Robisz restart wlacza Ci&nbsp;sie 2 system (u mnie Vista) i robisz to samo - wybierasz w wlasciwosciach ze chcesz Xp i wylaczasz te 2 opcje :D:D Potem restart wlacza Ci sie System ktory chcesz :D:D Teraz zostalo tylko usunac Vista z Dysku :):D Pozdrawaiam :)

SenSi
Dodano:
14.05.2006 20:49:19
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1