JAK SIĘ KOPIUJE W DOSIE POMOCY!!!!!

siemano wsyztskim
mam taki problem mam czysty dysk i chciałbym skopiowac płytę z windowsem na dysk d:win
cd rom jest oznaczony literą f:
z fgóry dzięki za pomoc
czesc

Odpowiedzi: 3

Seeker:
xcopy IMO nie ma takiego przełącznika :roll:
Ma, ma.
XCOPY source [destination] [/A | /M] [/D[:date]] [/P] [/S [/E]] [/W] [/C] [/I] [/Q] [/F] [/L] [/H] [/R] [/T] [/U] [/K] [/N]

Z tym, ze rzeczywiscie sie omsknal, bo chodzilo mi o E :oops: .
EL NINO
Dodano
28.12.2004 23:46:10
EL NINO:

xcopy f:*.* d:win /k

Cheba Ci się paluch omsknął :) – xcopy IMO nie ma takiego przełącznika :roll:

XCOPY źródło [przeznaczenie] [/A|/M] [/D:data] [/P] [/S[/E]] [/V][/W]

/A Kopiuje pliki źródłowe, mając ustawiony atrybut archive, ale nie powoduje modyfikacji tego bitu. Ustawianie tego atrybutu wykonuje się za pomocą polecenia attrib.

/M Działa tak samo jak przełącznik /a za wyjątkiem tego, źe kasuje atrybut archive kopiowanych plików Ustawianie tego atrybutu wykonuje się za pomocą polecenia ATTRIB.

/D:data Kopiuje pliki źródłowe, które zostały zmodyfikowane później niź określa to data. Naleźy zauwaźyć, źe format daty moźe być zmienny zaleźnie od kraju, do wymagań którego system operacyjny został przygotowany (patrz zlecenie DATE).

/P Powoduje wyświetlenie zapytania "Y/N?" umoźliwiając dokonanie wyboru czy kopiować plik czy nie.

/S Kopiuje katalogi i podkatalogi pod warunkiem, źe nie są puste. Jeźeli przełącznik ten nie zostanie podany, to zostanie skopiowana zawartość pojedynczego katalogu.

/E Kopiuje kaźdy podkatalog, nawet jeźeli jest pusty. Tego przełącznika naleźy uźywać wraz z /s.

/V Powoduje weryfikację kaźdego zapisu, sprawdzając czy kopia i oryginał są identyczne.

/W Powoduje wstawienie pauzy przed rozpoczęciem kopiowania.Na ekranie zostanie wyświetlony komunikat: Press any key when ready to start copying files (By rozpocząć kopiowanie, naciśnij dowolny klawisz)


Polecenie to nie kopiuje plików systemowych i ukrytych
Seeker
Dodano
28.12.2004 22:22:40
copy zrodlo_plikow miejsce_docelowe
czyli
copy f:*.* d:win

Z tym ze tu chodzi tez o foldery i warto raczej zastosowac polecenia:
xcopy z przelacznikiem /k
xcopy f:*.* d:win /k
EL NINO
Dodano
28.12.2004 18:34:08
promienie
Dodano:
28.12.2004 18:08:40
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1