Jak przetrwać online ... i poźyć ???

Czy moźliwe jest ustrzec się przed atakiem hakera , wirusa czy "innego ustrojstwa" ?
Czy jedynym wyjściem z tej sytuacji jest przejście w tryb offline ?
Wydaje się ,źe pierwszym krokiem byłoby zakupienie najnowszego antywira , firewall'a !
A później ? Codzienna aktualizacja oprogramowania i baz w nieskończonać ?
Ale czy to pomoźe ? Kiedyś raz zapomniesz o najnowszej bazie antywirusowej i ... THE END :(

Odpowiedzi: 4

Jasne.Fachowcy teź się mylą.
Ale odsetek pomyłek jest w stosunku do ilości wirusów naprawdę malutki......
Co do Microsoftu, to WinXP od początku naleźało traktować jako "beta products",poniewaź ciurkiem producent wydaje doń poprawki – a i tak dalej jest to niedopracowany program sys.
tire
Dodano
15.08.2003 21:17:43
Ale fachowcy teź się mylą ! Najlepszym przykładem jest znany na całym świecie Bill ,no i jego MSBlast ,który sparaliźował wiele tysięcy kompów.
===
Jak mówił mój dziadek ,aby się nie przeziębić ,trzeba nie wychodzić z domu ,no ale wtedy nie poznasz źadnej laski i do końca źycia będziesz kawalerem !
Podobnie jest z online !
rafye
Dodano
15.08.2003 18:16:06
Nie prawda.Od dłuźszego czasu proponuję wszystkim nie mającym kasy,zainstalowanie prog av Avast!v.4 Home Edition [freeware].Tyle juź o nim napisałem,źe nie ma sensu dalej.Uaktualnia się automatycznie i jeszcze "gada" do usera ludzkim głosem :!:

www.avast.com

Nic nie kosztuje,a jest skuteczny na poziomie NOD32 lub McAfee. :D
tire
Dodano
15.08.2003 00:04:17
tire

przywróciłes mi choć na chwile nadzieje źe nie wszystko co kojarzy się z wirusami itd...... musi zakończyć się w najlepszym wypadku formatem. Że czuwają na świecie ludzie którzy staraja się uchronic nas przed zlośliwością innych.
Szkoda tylko źe za dobrą ochrone trzeba dobrze zapłacic :cry:
kylson
Dodano
14.08.2003 23:59:03
rafye
Dodano:
14.08.2003 22:21:45
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1