Jak przejść od razu do pokazu slajdów w MS PowerPoint XP

Witajcie :!:

Mam taki irytujący mnie problem. Mianowicie tworzę sobie prezentację w MS PowerPoint XP i chcę, aby ta prezentacja po kliknięciu na nią była od razu wyświetlana w formie pokazu, ew. po kliknięciu na nią włączał się PowerPoint, ale od razu przechodził do trybu pokazu slajdów (normalnie po wejściu F5).

Pewnym rozwiązaniem jest tutaj klikanie prawym na plik prezentacji i wybór z menu opcji "Pokaź", jednak wolałbym po prostu klikanie lewym przyciskiem.

Chodzi o to, źe prezentacja będzie wyświetlana jednocześnie na kilkunastu komputerach przez osoby mało się na nim znające, więc takźe odpadają zmiany w menu 'Narzędzia––>Opcje folderów...'.

Prezentacja będzie zawierać filmy, zdjęcia i dźwięki.

Więc tak. Po analizie problemu dochodzę do wniosku, źe naleźy albo jakoś odpowiednio skonfigurować PP przed zapisaniem tejźe prezentacji (tylko co zmienić :?:), aby ten mimo ustawień systemowych wchodził od razu do pokazu slajdów albo przekonwertować prezentację, np. do jednego duzego pliku *.exe (tylko nie wiem czym).

Prosze o Waszą pomoc.

POZDRAWIAM, Pawek.

Odpowiedzi: 12

a pozatym źeby coś dopisać do posta wciśnij przycisk zmień.
SLAY3R
Dodano
22.03.2004 12:46:24
a pozatym jestem pewien za 90% osob i tak ma piraty
wiec moga do tego szukac crackow
MagicznyStylek
Dodano
22.03.2004 12:30:20
pozatym sa przeciez triale
MagicznyStylek
Dodano
22.03.2004 12:29:17
No dobra – Ty dostałeś, ale nie kaźdy ma takich miłych kolegów grafików :?
Pawek
Dodano
22.03.2004 12:20:01
ja flasha dostalem od znajomego grafika ktory na swoje potrzeby mosial kupic nowsza wersje wiec mnie ten problem nie rusza lecz nie o to chodz lecz o sam fakt iz w flashu animki sa lzejsze i leiej chodza. nie mam zamiaru sie sprzeczac ze pp jest np latwiejszy w obsludze ale takiej jest moje zdanie.
MagicznyStylek
Dodano
22.03.2004 12:09:44
MagicznyStylek:
Ja proponowal bym uzycie programu Macromedia Flash MX 2004/2004 Profesional po utworzeniu pliku z interesujaca nas animacja naciskamy Ctrl + enter i wychodzi nam mała szybko chodząca i bardziej interaktywna prezentacja niź w pp.

Nie kaźdy ma tyle pieniędzy by mieć jednocześnie Offica i pakiet Macromedia :? Poza tym problem dawno został rozwiązany... :D
Pawek
Dodano
22.03.2004 12:04:18
Ja proponowal bym uzycie programu Macromedia Flash MX 2004/2004 Profesional po utworzeniu pliku z interesujaca nas animacja naciskamy Ctrl + enter i wychodzi nam mała szybko chodząca i bardziej interaktywna prezentacja niź w pp.
MagicznyStylek
Dodano
22.03.2004 10:32:59
wystarczy przy zapisywaniu pliku, w okienku 'zapisz jako typ' zaznaczyc opcję 'pokaz prgramu powerpoint'

To nie mogło :lol: być łatwiejsze

PZDR
imani
Dodano
01.02.2004 14:34:02
agi:
Pawek a nie byloby rozwiazaniem zapisanie tego do formatu pokazu programu powerpoint (*.pps) a nie prezentacji (*.ppt) ?


Próbowałem tak, ale nie widzę róźnicy (otwiera się tak jak *.ppt). I raczej tak nie powinno być :?: :idea: :roll:

UPDATE.

Dobra juz wiem. Na jednym kompie mi działa to, a na drugim (tym szybszym nie). Teraz bedę szukał przyczyny tego.

Krótka wizyta w Opcjach folderów... i juz wszystko działa.
Pawek
Dodano
01.02.2004 14:00:28
Pawek a nie byloby rozwiazaniem zapisanie tego do formatu pokazu programu powerpoint (*.pps) a nie prezentacji (*.ppt) ?
agi
Dodano
01.02.2004 13:20:22
Imani, ładny ten Twój avatar po liftingu.

PS. Zabrałem się za szukanie jakiegoś programu do konwertowania prezentacji, źeby była jednym duźym plikiem.
Pawek
Dodano
01.02.2004 13:11:02
Ja przyłączam sie do tego zapytania. Mam dokładnie ten sam problem.
imani
Dodano
01.02.2004 11:59:37
Pawek
Dodano:
01.02.2004 11:46:15
Komentarzy:
12
Strona 1 / 1