Jak przeinstalować win 7 na XP professional?

Mam oryginalny XP i klikam na płycie ZAINSTALUJ SYSTEM WINDOWS XP Pokazuje mi się taki oto screen: [img]http://i40.tinypic.com/1zr0z9y.jpg[/img] Jak to obejść itp.? Lub jak mogę wyinstalować i sformatować komputer, a potem zainstalować XP ?

Odpowiedzi: 3

Mogę na GG, ale nie praktykuję. Innym też może się to przydać. Reasumując: a) ustaw w BIOS-ie w kolejności botowania CD jako pierwszy (czasem wystarczy wcisnąć F8 w czasie odpalania ekranu startu BIOS-u i z listy wybrać CD, b) wsadź do napędu instalkę XP i odpal kompa c) postępuj w/g poleceń instalatora: wybierz partycję i formatowanie owej (wybierz formatowanie normalne NTFS, a nie szybkie) d) zainstaluj system PS. nie wiem jaki masz podział partycji, gdzie jest Win 7 etc. Możliwe, że mogą jeszcze być kłopoty z botowaniem systemu, ale zaradzimy.
Ucho
Dodano
26.03.2010 22:17:32
czyli, że jak to zrobić. Włączyć pc i co żeby się pokazało to? Bo tak miałem zrobić, ale nie wiedziałem jak :> no i windows 7 jest ściągany i mam go tylko na pc, chyba, że chodzi Ci o XP`ka Napisz na gg 7127493 jeśli możesz
Bawar
Dodano
26.03.2010 09:12:57
Nie instaluj XP spod Windowsa tylko odpal kompa z płyty instalacyjnej i sformatuj dysk. Potem sobie (w następnym kroku) zainstalujesz XP.
Ucho
Dodano
25.03.2010 23:55:41
Bawar
Dodano:
25.03.2010 23:01:34
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1