Jak pozbyc sie "Critical error" w UT2004

Wrazie gdyby ktos szukal tu pomocy w sprawie UT2004 "Critical error" to napisze mozliwe zeczy zeby sie pozbyc bledu:
1– Sprawdz przed kupnem gry czy twoj system jest odpowiedni dla gry.

2– Sprawdz czy masz najnowszą aktualizacje do Unreal Tournament (obecnie jest 3369) mozna jaj sciagnac z nastepujacej strony:
http://download.filefront.com/4419933;6274574c6e9735b266cb5092350adf83446ee81243f2f35119bb6c5d39033b39f9b0e2afce73bf9a

3– Sprawdz czy masz najnowsze aktualizacje Video, chipseta i dzwieku.( Osoby posiadajace GPU z nVidia to nalezy sciagnac sterownik tylko ale i tylko ze strony www.nvidia.pl , osoby z chipsetem nForce takze ze strony www.nvidia.pl a osoby z dzwiekiem SB live! niepotrzeboja sterownikow wystarcza te z plyty)

4– Jesli powysze 2 punkty nieskutkuja to trzeba wejsc do X:\X\UT\System tam gdzie jest zainstalowany Unreal i skasowac plik "UT2004.ini"

5– Jesli wciaz problem bedzie sie powtarzal to zrobcie tak:

trza otworzyc UT2004.ini
i znalesc:

[Engine.Engine]
RenderDevice=D3DDrv.D3DRenderDevice
;RenderDevice=OpenGLDrv.OpenGLRenderDevice

i zmienic do:
[Engine.Engine]
;RenderDevice=D3DDrv.D3DRenderDevice
RenderDevice=OpenGLDrv.OpenGLRenderDevice

Karty Nvidia dzilaja dobrze z na OpenGL– to moze naprawic blad lub nie, zalezy.

6– Jesli wciaz nic nielamcie sie ;)
Jesli macie rozniace sie od siebie RAM'y to sprobojcie wyciagnac jeden i zagrac w gre, czasem RAM'y z innych firm gryza sie nawzajem (tak bylo w przypaku ze mna)

7– Jesli zaden z powyzszych punktow niezadziala to jedynym wyjsciem jest (Jesli jesli kochace ta gre tak jak ja i jestescie zapartymi graczami UT) zformatowanie C: i zainstalowanie swiezego Windowsa z najnowszymi sterownikami(patrz punkt 3)

To by bylo na tyle. Mam nadzieje ze komus to pomoze ;)

P.S jesli popelnilem jakies byki ortograficzne wybaczcie, mieszkam za granica i juz troche Polski jezyk mi zanika.

Odpowiedzi: 0

michael557
Dodano:
07.04.2006 01:22:16
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0