Jak ondinstalowac Viste?

Na dysku C mam Windowsa XP zas na D Windowsa Viste ktorej nie daje sie usunac poprzez standardowe 'delete' a przy starcie systemu denerwuje mnie to iz nalezy wybrac windows ktory chcemy uruchomic. Chce sie pozbyc Visty, formatowalem dysk C myslac ze potem bede mogl normalnie usunac Viste poprzez delete z dysku D ale niestety to nie wypalilo. Pomozcie!

Odpowiedzi: 14

Parker–1992:
mcraczek :arrow: zrób formata D, a jak nie chcesz tracić danych to skopiuj na C lub na płytki a propo wyboru systemu to inni ci doradzą.


Myslisz, źe przez miesiąc sobie z tym nie poradził?
wojtt
Dodano
04.02.2006 14:46:04
mcraczek :arrow: zrób formata D, a jak nie chcesz tracić danych to skopiuj na C lub na płytki a propo wyboru systemu to inni ci doradzą.
Parker–1992
Dodano
04.02.2006 12:35:12
godulabuli:
Kupiłem komputer świat i piszało ze wersja beta jest nie do odinstaloania.Ale wszystko da się zrobić.Zrub formatowanie w dosie.Format c:A jak to nie odziała zadzwoń na infolinie microsoft polska o warszawy


O pisowni ..nie będzie.

Powodzenia Ci źyczę w formatowaniu partycji ntfs w sugerowany sposób.
Najlepiej spróbuj i .zdaj relację.
Rebe
Dodano
07.01.2006 09:47:56
Kupiłem komputer świat i piszało ze wersja beta jest nie do odinstaloania.Ale wszystko da się zrobić.Zrub formatowanie w dosie.Format c:
A jak to nie odziała zadzwoń na infolinie microsoft polska o warszawy
Anonymous
Dodano
07.01.2006 09:40:28
Panowie, wystarczy dostać się do Boot.ini, wywalić jedną pozycję, a następnie dopiero z płytki WinXP się bawić
Shiv
Dodano
04.01.2006 18:51:21
A moźe po prostu sformatuj dysk D. A potem na dysku c usuń z pliku boot.ini linijkę o viscie i po problemie.
Wiciuw
Dodano
23.12.2005 20:51:03
Ewentualnie z konsoli odzyskiwania.


Konsola odzyskiwania moźe ci pomoźe... a na pewno nie zaszkodzi instalujesz ją po wsadzeniu instalarki XPka na CD następnie Start\Uruchom
i wpisujesz X:\i386\winnt32.exe /cmdcons (x to litera stacji dysków cd)

Potem jak zainstalujesz restartujesz kompa (będzie ci potrzebne hasło administratora chociaź to moźna obejść wchodząc do Narzędzi administracyjnych \Zasady zabezpieczeń lokalnych\ Opcje zabezpieczeń i tutaj szukasz: Konsola odzyskiwania: zezwalaj na automatyczne logowanie administracyjne właściwości i dajesz włączony...acha i następne teź o kopiowaniu i dostępie do innych dysków i dajesz włączony)

Teraz restarcik i tam z Boot menu klikasz na Konsola () potem klikasz 1 jak się spyta o system który chcesz zainstalować (o ile na c masz xpka) potem to juź del, cd itd
elemneo
Dodano
18.12.2005 23:25:53
No wlasnie takz robilem ale wyskakuje mi gdy chce usunac te pliki ze sa aktualnie uzywane... Koniecznie musze to usunac bo zzera mi 3 gb na dysku a na formata tej partycji nie moge sobie pozwolic bo strace mase muzyki...

Panowie pomozcie musi byc przeciez jakis sposob zeby to usunac...
mcraczek
Dodano
17.12.2005 15:20:10
Co jak zrobić ?
Odpalasz XP, który masz na C i z jego poziomu kasujesz Vistę, którą masz na D.
Anonymous
Dodano
17.12.2005 15:16:28
gusioo:
Wejśc na dysk C i z jego poziomu wywalić Vistę na dysku D.

Ewentualnie z konsoli odzyskiwania.


Ekhmm jak to zrobic?
mcraczek
Dodano
17.12.2005 15:14:17
Jeśli o wybór systemu Ci chodzi to IMO to szybciej da sie wykonać: http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=29033
Anonymous
Dodano
17.12.2005 13:28:27
(Dodatkowo) Jeśli chcesz sie pozbyć podwójnego ekranu bootowania najprościej jest rozpocząć instalacje Windows XP na dowolnym dysku...aź do momentu pierwszego restartu..działa w 100%..i nic nie nie trzeba ręcznie edytować..wszytko sie robi automatycznie...
elemneo
Dodano
17.12.2005 13:11:25
To sformatuj D :lol:
Potem jak jeszcze będzie wybor systemu to powiem co naleźy zrobić


PS. A ten D sformatuj poprzez płytkę windowsa xp :)
Augen Auf
Dodano
17.12.2005 10:46:08
Wejśc na dysk C i z jego poziomu wywalić Vistę na dysku D.

Ewentualnie z konsoli odzyskiwania.
Anonymous
Dodano
17.12.2005 10:45:09
mcraczek
Dodano:
17.12.2005 03:11:09
Komentarzy:
14
Strona 1 / 1