Jak odpalić Sysmon z 98 pod XP

Witam Jestem nowy, szukałem na forum ale nie znalazłem więc zakładam temat Panowie jak odpalić Sysmon (monitor systemu) z win 98 ale w win xp ??? Odpalenie z zaznaczeniem "uruchom w trybie zgodności z win 98) nic nie daje Na sys monie mam ustawione następujące parametry: -użycie procka, -zajętą pamięć, -wolną pamięć -czytanych bajtów na sek. -zapisywanych bajtów na sek. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/22/daf4d8275f73f243.jpg[/IMG][/URL] lubie widzieć co się dzieje Jak by jeszcze ten sysmon pokazał mi temperatury procka i karty graficznej to już było by super Proszę o rady, a może znacie jakiś malutki program który robi to co sysmon ale pod xp Pozdrawiam Dziękuję

Odpowiedzi: 2

Nie znam bardziej konfigurowalnego programu tego typu niż Samurize. Poza tym masz wiele silników widżetowych z dodatkami, lub gadżetów Sidebara, które pokażą interesujące Cię informacje.
Bobi
Dodano
23.10.2008 21:51:46
Everest Ultimate. Z tym że informacje są wyświetlane w trayu. Ponadto program ma jeszcze kilka innych użytecznych funkcji jak tak bardzo chcesz wiedzieć co się dzieje z komputerem.
Razorek
Dodano
22.10.2008 08:31:31
ziemor
Dodano:
22.10.2008 07:55:20
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1