Jak nawiązać połączenie ftp !!! plisss

Nie moge się połączyć przez ftp. Win commander nie reaguje takze przeglądarka. Moźna zajoba dostać. Ludzie pomuszcie. Co zrobić. Gdzie to sie cholerstwo ustawia

Odpowiedzi: 5

Witam

Ostatecznie nie pojawia mi się lista plików na serwerze, chociaź widać jak program się "męczy" z ściągnięciem. Rozwaźam równieź taką opcje, źe moźe jest nałoźony limit wejść na serwer i dlatego nie moge się dostać na serwer. Mam internet z kablówki i poprostu moźe, ta firma nie raczyła mnie poinformować o czymś takim jak limit. :evil:

UPDATE2:
I niestety lipa panowie. Zamiast run_DNA powinienem zmienic nick na "crazy in the coconut" co w wolnym tłumaczeniu znaczyłoby walnięty pod czaszką. Problem powodował systemowy firewall w XP a nie jakieś limity. Dzięki bardzo za pomoc!
run_DNA
Dodano
24.09.2003 12:57:37
nie pokazuje mi sie lista plików na tym serwerze

dopiero zbieranie czy ściąganie listy plików trwa do 45–60 sekund.


czyli dostajesz sie do plikow czy nie ?
a firewalla nie masz wlaczonego ?
mrsit
Dodano
24.09.2003 08:52:51
Problem w tym, źe próbowałem połączenia w obydwu przypadkach i passive i non passive. Połączenie z serwerem następuje dość szybko, dopiero zbieranie czy ściąganie listy plików trwa do 45–60 sekund.
run_DNA
Dodano
23.09.2003 18:19:14
wyłącz tryb passive mode i wtedy spróbuj się połączyć
The_judge
Dodano
23.09.2003 17:38:34
Witam

Nie będe rozpoczynał nowego topicu bo temat jest całkiem podobny do mojego problemu. Otóź do połączenia ze swoim serwerem, uźywam programu Windows Commander i kiedy juź nastąpi połączenie z serwerem, nie pokazuje mi sie lista plików na tym serwerze. Tak jakby tam nic nie bylo, chociaź na tym serwerze mam załoźoną strone i ona ładnie sie uruchamia. W informacjach na temat utworzonego połączenia w tym programie moźna przeczytać:
425 Unable to build data connection: Connection timed out
run_DNA
Dodano
23.09.2003 17:34:10
Anonymous
Dodano:
12.01.2002 19:59:03
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1