jak napisac wypracowanie na podstwaie tekstu ?

cze mam taki problem niewiem jak mam pisac wypracowania na podstawie tekstu .Szukalem na gogle ale tam nic niema jak pisac takie wypracowanie jest tylko jak napisac na podstawie wydazen historycznych.
dzieki za pomoc :D

Odpowiedzi: 17

:lol: :D
jaczek
Dodano
06.03.2006 19:53:22
Sorry ze wtrace, ale
jaczek:
powinnaś

bylem przekonany od poczatku ze gusioo to mezczyzna :lol: :lol:
TicTac
Dodano
05.03.2006 22:02:31
Moźe zchomikowałeś to od rebe ,ale powinnaś napisać to trochę łagodniej.
jaczek
Dodano
05.03.2006 17:33:33
Po chamsku to ja mogę zacząć pisać.
Nie flooduj.
Anonymous
Dodano
05.03.2006 17:06:11
gusioo:

A paszoł do ksąźek i googli.
Ze Rebego zacytuję ;)

:wink:
jaczek
Dodano
05.03.2006 16:50:47
gusioo:
jaczek:
Moźe i tak, ale ty tez pisz normalnie nie ośmieszasz drogą osobę, bo jak marazmie to widzę to w większości postach próbujesz tak robić!!!!!
a niektozy takiego czegos nie tollerują

Znaczy się glucia mam tolerować ?
Wybacz kolego, ale mylisz się – nie bede tego tolerował, a jak sie z tym nie zgadzasz to wbij sobie do głowy zasady netykiety.
Ok sory ze tak napisałem, ale ty tez nie powinieneś pisać po chamsku!!!
jaczek
Dodano
05.03.2006 16:49:04
jaczek:
Moźe i tak, ale ty tez pisz normalnie nie ośmieszasz drogą osobę, bo jak marazmie to widzę to w większości postach próbujesz tak robić!!!!!
a niektozy takiego czegos nie tollerują

Znaczy się glucia mam tolerować ?
Wybacz kolego, ale mylisz się – nie bede tego tolerował, a jak sie z tym nie zgadzasz to wbij sobie do głowy zasady netykiety.
Anonymous
Dodano
05.03.2006 16:18:48
gusioo:
jaczek:
to narazie glucio ! :D

Kwestie Twojej kultury pominę bo musiałbym szarikami zacząć pisać.

Natomiast nie przypominam sobie abyśmy pasali razem krówki, więc racz pisać cały mój nick tak jak pisany winien być.

Narzaie zbyt smarkaty jesteś, źeby pozwalać sobie na poufałości.

Moźe i tak, ale ty tez pisz normalnie nie ośmieszasz drogą osobę, bo jak marazmie to widzę to w większości postach próbujesz tak robić!!!!!
a niektozy takiego czegos nie tollerują
jaczek
Dodano
05.03.2006 14:42:18
jaczek:
to narazie glucio ! :D

Kwestie Twojej kultury pominę bo musiałbym szarikami zacząć pisać.

Natomiast nie przypominam sobie abyśmy pasali razem krówki, więc racz pisać cały mój nick tak jak pisany winien być.

Narzaie zbyt smarkaty jesteś, źeby pozwalać sobie na poufałości.
Anonymous
Dodano
05.03.2006 12:16:47
to narazie glucio ! :D
jaczek
Dodano
05.03.2006 11:35:31
jaczek:
oczekuje zebyscie napisali w punktach co ma sie zanjadowac w rospoczeciu, rozwinieciu i zakonczeniu? :D

A paszoł do ksąźek i googli.
Ze Rebego zacytuję ;)
Anonymous
Dodano
04.03.2006 19:12:04
gusioo:
jaczek:
ok to w rozwinieciu ale hba najtrudniejszy jest wstep ? jak bede wiedzial jak go napisac to jusz se dam rade

I oczekujesz od Nas, źe napiszemy go ?
nie niechce zebys ty pisal zamnie te wypracowanie chce je sam pisac !! tylko oczekuje zebyscie napisali w punktach co ma sie zanjadowac w rospoczeciu, rozwinieciu i zakonczeniu? :D
jaczek
Dodano
04.03.2006 19:03:04
Ja dodam tylko źe wpisałem w Google – rodzaje wypracowań– i na stronie Interklasa (Vademecum Język Polski) od groma porad jak pisać : opowiadania, rozprawki, recenzje, charaktrystyki,streszczenia, źe o źyciorysie nie wspomnę. Tak źe jaczek wszystko jest tylko trza chceć znaleźć.
Seeker
Dodano
04.03.2006 18:06:33
jaczek:
ok to w rozwinieciu ale hba najtrudniejszy jest wstep ? jak bede wiedzial jak go napisac to jusz se dam rade


Tia... skoro wypracowanie – co kaźdy przeciętnie uzdolniony kursant, na poziomie połowy szkoły powszechnej, wiedzieć winien – sklada sie ze wstępu, rozwiniecia i zakończenia to rozwinięcie wstępu wydaje się być elementem SF.

jaczek – moja tolerancja ma pewne granice i tylko z uwagi na sposób opisania przez Ciebie problemu – wskazujący niezbicie na pewną przypadłość, której nazwę przemilczę – temat jeszcze funkcjonuje.

PS.
Wypracowania najczęściej pisze się "dobrze" lub "źle" – to jest pełna odpowiedź na pytanie "jak".
Rebe
Dodano
04.03.2006 14:51:59
jaczek:
ok to w rozwinieciu ale hba najtrudniejszy jest wstep ? jak bede wiedzial jak go napisac to jusz se dam rade

I oczekujesz od Nas, źe napiszemy go ?
Anonymous
Dodano
04.03.2006 13:52:43
ok to w rozwinieciu ale hba najtrudniejszy jest wstep ? jak bede wiedzial jak go napisac to jusz se dam rade
jaczek
Dodano
04.03.2006 12:53:07
No to nie widze problemu.

1. Jezeli masz dany jakis konkretny wątek i na podstawie zamieszczonego tekstu masz napisac wypracowanie to jest najprosciej, bo po prostu czytasz i piszesz.

2. Jezeli natomiast masz napisac po prostu wypracowanie o zamieszczonym tekscie to juz wyglada inaczej bo musisz dokladnie przeanalizowac budowe, styl itd tekstu. Podac skad pochodzi, cos o autorze, umiejscowic fragment w calosci utworu i napisac o czym wogole jest ten fragment...
TicTac
Dodano
04.03.2006 00:58:13
jaczek
Dodano:
04.03.2006 00:36:30
Komentarzy:
17
Strona 1 / 1