Jak mogę to usunąć?

Chodzi mi o te wpisy "morpha" w menu kontekstowym. Nie wiem gdzie tego szukać w programie, więc czy nie ma jakiejś metody na wywalenie tego spod Windowsa? [img]http://img213.imageshack.us/img213/5568/jaki.jpg[/img]

Odpowiedzi: 12

Może gdyby Bunch był łaskaw sprawdzić uprawnienia do rzeczonej gałęzi rejestru, rzuciłoby to "nieco" światła na "niemożność" usunięcia ....
Veers
Dodano
21.11.2010 22:59:51
Wspominając jego przeboje z komputerem i oprogramowaniem - przestaje mnie to dziwić.
XanTyp
Dodano
21.11.2010 22:07:58
Jak nie ręcznie z Rejestru to może tym: Right Click Configurator ? Ale dziwię się, że poprzednie metody nie zadziałały (TweakUi i rejestr..).
Ucho
Dodano
21.11.2010 19:27:19
Bunchu... zastrzeliłeś mnie pytaniem. Używam TweakUI od lat i nigdy przenigdy nie wyskoczył mi żaden komunikat - chyba, że masz na myśli inny komunikat, z innego programu... No sorki, ale nie czytam w myślach. Precyzja, jeszcze raz precyzja. Read my sig, please...
XanTyp
Dodano
21.11.2010 06:27:09
Dobra, dobra - ty już nie mędrkuj sobie co ty czytasz podczas instalacji a co nie. Dobrze wiemy, że niektóre programy wpychają swoje elementy tam gdzie nie trzeba, na siłę. XanTypie, dlaczego nie mogę usunąć tych wpisów? "Nie można usunąć podanych wartości"
BUNCH
Dodano
21.11.2010 05:48:32
Mnie to już od podstawówki uczyli żeby czytać co się instaluje, gdzie się instaluje i w jaki sposób się instaluje bo mogą być później problemy. Dałbym sobie na Twoim miejscu spokój z edycją rejestru bo wyraźnie Ci to nie idzie. Poszukaj na googlach jakiegokolwiek programu do przeróbki i optymalizacji systemu w stylu wspomnianego TweakUI. Skoro ten nie poszedł to może inny zaradzi...
Razorek
Dodano
19.11.2010 22:22:18
A mnie chodziło o TweakUI - gdzie opisałem ci - co i jak masz zrobić. Ale skoro wolisz pod górkę, to proszę bardzo.
XanTyp
Dodano
19.11.2010 16:02:15
  • BUNCH 19.11.2010 22:04:09

    [quote=XanTyp]A mnie chodziło o TweakUI - gdzie opisałem ci - co i jak masz zrobić. Ale skoro wolisz pod górkę, to proszę bardzo.[/quote] [quote=BUNCH]Zainstalowałem to, nawet dla XPka z tej strony: http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/powertoys/xppowertoys.mspx I nie widzę nigdzie tego programu. Gdzie on się zainstalował? W Panelu Sterowanie też go brak![/quote] [quote]sorrki chodziło mnie o ten klucz [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Discardable\PostSetup\ShellNew][/quote] "[b]Nie można usunąć podanych wartości[/b]" - komunikat.

sorrki chodziło mnie o ten klucz [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Discardable\PostSetup\ShellNew]
Faker
Dodano
19.11.2010 10:57:02
No i co tam niby ma być? KAŻDY folder jest PUSTY. Wchodziłem na każdy i nic tam nie było, żadnego elementu do zmienienia nawet. Żadnych nazw z tego menu kontekstowego.
BUNCH
Dodano
19.11.2010 07:23:53
zobacz wpisy w tym kluczu [HKEY_CLASSES_ROOT\AllFilesystemObjects\shellex\ContextMenuHandlers]
Faker
Dodano
19.11.2010 01:44:54
Zainstalowałem to, nawet dla XPka z tej strony: http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/powertoys/xppowertoys.mspx I nie widzę nigdzie tego programu. Gdzie on się zainstalował? W Panelu Sterowanie też go brak!
BUNCH
Dodano
19.11.2010 01:27:12
Instalujesz Tweak UI, wybierasz zakładkę: New. Tam znajdziesz wszystkie wpisy dla plików, jakie znajdują się w podmenu: Nowy Odptaszasz zbędne, klikasz [Zastosuj] i [OK].
XanTyp
Dodano
18.11.2010 06:36:51
  • BUNCH 30.11.2010 08:29:14

    [quote=XanTyp]Instalujesz Tweak UI, wybierasz zakładkę: New. Tam znajdziesz wszystkie wpisy dla plików, jakie znajdują się w podmenu: Nowy Odptaszasz zbędne, klikasz [Zastosuj] i [OK].[/quote] Znalazłem tam gdzie napisałes (dziękuję za to), ale nie mam żadnej zakładki "new". Otworzyłem każdą gałąź i nic na "N" nie ma. Na pewno to tam ma być?

BUNCH
Dodano:
18.11.2010 02:55:17
Komentarzy:
12
Strona 3 / 3