Jak kopiować plik w Total Commanderze?

Cześć, mam dwa pytania o funkcje tego programu. 1) Jak kopiuje się pliki z jednego katalogu serwera do innego? Mam otwarte połączenie z serwerem FTP. Chciałbym przenieść lub skopiować jeden z plików do jakiegoś folderu. Jak to zrobić? Zawsze musiałem ściągać plik na swój dysk i potem od nowa wrzucać już do właściwego. Ale jak przenieść coś z jednego miejsca na serwerze, do drugiego? 2) Jak mogę otworzyć nowe połączenie? Ktoś mi np. podał login do serwera FTP i hasło. Jak połączyć się z tymi danymi nie tworząc nowego połączenia jakie musimy zapisać? Po prostu jak jeden raz się zalogować tym programem do tego serwera?

Odpowiedzi: 3

No po prostu dociekałem, pytałem. Byłem ciekaw czy można to zrobić jakoś inaczej niż tak jak do tej pory robię. Bo kto wie czy nie istnieje prostszy sposób?
BUNCH
Dodano
11.02.2012 21:34:18
Heh, aleś wybrał. Zatem w tym programie by się połączyć z tego co ja wiem, trzeba utworzyć nowe połączenie. Mam na myśli szereg zabiegów jakie trzeba wykonać by się połączyć. Czyli wpisanie nazwy sesji, dodanie jej jako nowej sesji i tak dalej. Zostaje ona w pamięci. A ja pytam jak jednorazowo się połąćzyć z serwerem FTP bez tworzenia nowego zapamiętanego jakby presetu.
BUNCH
Dodano
11.02.2012 16:12:16
  • XanTyp 11.02.2012 17:28:52

    [quote]Heh, aleś wybrał.[/quote]Ano :) [quote]z tego co ja wiem, trzeba utworzyć nowe połączenie[/quote]Masz odpowiedź. A co do pozostawiania "śladów" po tworzeniu sesji - tak samo, jak możesz ją utworzyć, możesz ją również usunąć więc w czym problem.

[quote=BUNCH]2) Jak mogę otworzyć nowe połączenie? (...) nie tworząc nowego połączenia[/quote]Możesz mi to jakoś wyjaśnić, bo za cholerę sam tego nie potrafię rozpracować :-k
XanTyp
Dodano
11.02.2012 06:38:13
BUNCH
Dodano:
11.02.2012 01:11:46
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1