Jaja, gry i ich wyamagania.

Ostatnio zakupiłem komputer nowy, też miałęm na myśli GRY. I co się okazuje? Ścina mi gra Splinter Cell Double Agent! Jak to możliwe? Dla porównania Crysis mi chodzi na średnich (a i na wysokich da rade pograć) Dlaczego taka gierka jak SP: DA się scina? W dodatku Przy takiej konfiguracji: [u]Intel Quad Core 6600 4x 2.4GHz, 4GB RAM, GeeForce 7600 GT 1GB[/u] A za to crysis (bez antyalasingu) i Assasins creed ida na fulla

Odpowiedzi: 4

[b]Rey Mysterio[/b], czy zajrzałeś do regulaminu, zanim wykopałeś tego posta? Tyle ode mnie. Następne takie przypadki będą leciały bez ostrzeżenia.
XanTyp
Dodano
29.08.2009 01:19:14
1GB pamięci graficznej to jest bardzo dobry rezultat. Pytanie co tam za procesor graficzny siedzi i jak zegar tyka. A jaką masz magistralę pamięci na tej karcie graficznej? To jest kluczowy punkt jeżeli chodzi o gry... Kupowałeś zestaw czy składałeś ten komp? Dla pocieszenia powiem Ci że mam NFSa Undercovera. Zaraz po instalacji wszystko domyślnie ustawiło się na max. i chodziło. Jak doszedłem do 70% gry zaczęło się wszystko pocinać...nawet preferencjie zmieniłem na medium, dymy wyłączyłem (bo to dosyć dużo grafiki żre) i nie do końca się wyleczyło...A na początku to było istne lustro...Więc jak widzisz "cuda" się zdarzają i dlatego nie wszystko jesteś w stanie przewidzieć...
Razorek
Dodano
29.08.2009 00:27:58
to zależy od gry zagraj sobie w saint row ta gra na minimalnych mi się ścina kuplom tez, a Assassin's Creed chodzi na maxa crysis na srednich, Call of Juarez Więzy Krwi na maxa i wiele innych to zalezy jak jest gra zrobiona czy jest dopracowana
Rey Mysterio
Dodano
28.08.2009 11:29:48
Czasem odpowiedzi na takie pytania można znaleźć również na gram.pl
XanTyp
Dodano
09.04.2008 00:21:15
BUNCH
Dodano:
03.04.2008 21:30:01
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1