iTunes - co to za bezużyteczne cholerstwo?

Witam. Chce kupić coś co jest w tym serwisie - muzyka, album. Klikam na button w stylu "See in iTunes" czy tam "Download" i przenosi mnie na stronę skąd mam pobrać program iTunes, warzący 70MB. Robię to, instaluję ale to nie pomaga. Wciąż potem wyświetla mi się identyczna strona zamiast innej, skąd mógłbym nie wiem... kupić, pobrać utwory. No to inaczej próbuję, w uruchomionej na kompie zainstalowanej aplikacji iTunes próbuję w ich sklepie wyszukać ten sam album i co? I go nie ma tam! Haha! Co to za BADZIEW ten jakiś iTunes? Jest wyraźnie napisane, że jest także i pod PC, więc to? Jak mam coś kupić poprzez ten program na tej stronie? Sprawdzałem to na dwóch komputerach - ten sam efekt.

Odpowiedzi: 8

Innymi słowy, mieszkasz w geograficznym zadupiu świata - w pojmowaniu właścicieli iTunes - czyli wszędzie tam, gdzie dolar ma wciąż mało do powiedzenia w życiu codziennym maluczkich ;) To dosyć popularne zjawisko, nie tylko przy zakupach na iTunes czy Amazonie.
XanTyp
Dodano
25.02.2011 16:39:55
To ja zrobiłem krok dalej... http://img153.imageshack.us/img153/1562/01paypalfail.jpg http://img684.imageshack.us/img684/4771/02gbamazonfail.jpg http://img217.imageshack.us/img217/6137/03germanamazonfail.jpg http://img130.imageshack.us/img130/369/04amazoncomfail.jpg http://img543.imageshack.us/img543/6816/05officialforumsupportf.jpg
BUNCH
Dodano
25.02.2011 07:42:08
Nie wiem, bo na iTunes nie ma nic, co by mnie interesowało więc nie wiem, jak tam się odbywa płatność. Aplikacja na Facebooku ma po prostu przycisk pay by [PAYPAL] i tędy już samo idzie. Wybierałem to, co chciałem i przesyłało mnie dalej - na PP.
XanTyp
Dodano
25.02.2011 06:46:10
Primo, nie pisałem, że dokonywałem zakupów - sprawdzaliśmy tylko, czy działa program - sam w sobie. Secundo, płaciłem przez PayPal amerykańskiej firmie współpracującej z Facebookiem i nie było problemów więc na Twoim miejscu przyjrzał bym się konfiguracji Paypala. Może tu masz coś poprzestawiane? A może ma to coś wspólnego z powiązaniem lub brakiem powiązania z kartą kredytową? Bo np. kart debetowych (VISA) nie da się powiązać z PayPalem.
XanTyp
Dodano
24.02.2011 15:34:21
  • BUNCH 24.02.2011 20:46:12

    [quote=XanTyp]płaciłem przez PayPal amerykańskiej firmie współpracującej z Facebookiem i nie było problemów[/quote] A jaki to jest sposób dokonywania zakupów? I jest jakaś zależność między iTunes a Facebookiem? To może inaczej... Co ja mam zrobić by kupić coś taką metodą jak Ty?

EJ! Nie mogę nic kupić w tym idiotycznym serwisie. Jakim cudem ty kupujesz? Kiedy wybieram opcję płatności PayPal, dostaję takie coś: [b]Odbiorca wymaga, aby osoba wysyłająca płatność posiadała prawidłowe źródło środków z Stany Zjednoczone w celu realizacji transakcji.[/b]
BUNCH
Dodano
24.02.2011 08:15:37
  • XanTyp 24.02.2011 15:35:19

    [quote=BUNCH]Jakim cudem ty kupujesz?[/quote]Primo, nie pisałem, że dokonywałem zakupów - sprawdzaliśmy tylko, czy działa program - sam w sobie. Secundo, płaciłem przez PayPal amerykańskiej firmie współpracującej z Facebookiem i nie było problemów więc na Twoim miejscu przyjrzał bym się konfiguracji Paypala. Może tu masz coś poprzestawiane? A może ma to coś wspólnego z powiązaniem lub brakiem powiązania z kartą kredytową? Bo np. kart debetowych (VISA) nie da się powiązać z PayPalem.

[b]Tylko[/b] w iTunes nie... jeszcze jest Amazon - ale on też nie działa! Jak to działa? To czemu mi nie działa? Sprawdzałem na dwóch komputerach i ten sam efekt. Po przejściu na stronę na której powinno się coś zacząć pobierać - wyskakuje komunikat o tym by zainstalować aplikację. To znaczy nie komunikat, ale informacja na stronie. Co jest?! Rany boskie ale się wkurzyłem. Aż mi półka z klawiaturą spadła na ziemię. [quote]To download the item you just requested, you need to have iTunes[/quote] [color=green][size=8][b]EDIT:[/b][/size][/color] Chyba się coś da zrobić, bo pojawił mi się album a aplikacji iTunes na komputerze. Zainstalowałem z polskiej strony instalkę - może to teraz pomogło?
BUNCH
Dodano
12.02.2011 19:40:11
No tak, ale to jak mam coś nabyć co znajduje się tylko w serwisie iTunes?
BUNCH
Dodano
11.02.2011 16:46:40
  • XanTyp 11.02.2011 17:22:22

    [quote=BUNCH]No tak, ale to jak mam coś nabyć co znajduje się tylko w serwisie iTunes?[/quote]Podejrzewam, że bez iPhone, tudzież iPoda się nie obędzie. Moja narzeczona ma iPoda i iTunes działa na jej kompie bez zarzutu. Sam nie próbowałem, bo nie chciałbym przypadkiem kupić czegoś z rozpędu #-o :lol: Z drugiej strony... mówiąc szczerze - nie ma takich towarów w internecie, które można zdobyć [b]tylko[/b] w iTunes. [b]edit//[/b] [quote]Podejrzewam, że bez iPhone, tudzież iPoda się nie obędzie.[/quote]A jednak. Sprawdziliśmy. iTunes działa bez przeszkód - bez podłączonego iPoda.

A iPod lub czegoś w tym stylu się dorobiłeś? Bo to służy do komunikacji na linii Komputer iPod itp. Jak nie to Ci się ta aplikacja nie przyda... Znajdź sobie inne miejsce na zrobienie zakupów.... [quote="BUNCH"]Jest wyraźnie napisane, że jest także i pod PC, więc to?[/quote] Nie wiem do końca co masz na myśli ale występuje też wersja pod MACa pracującego na OSX. PC to jest dla nich komputer pracujący na Windowsie lub Linuksie... Steve Jobs musiał jakoś się od Gatesa odróżnić więc nazwał swój komputer inaczej...
Razorek
Dodano
11.02.2011 14:50:41
  • Ad@$ 11.02.2011 15:48:15

    [quote=Razorek]Jak nie to Ci się ta aplikacja nie przyda[/quote] Nieprawda. Dla mnie to wspaniałe narzędzie do zgrywania podcastów, które są cyklicznie publikowane na zagranicznych stronach (w Polsce brak takiego trendu). Dodatkowo jest to świetny kombajn, szczególnie do zarządzania i katalogowania muzyki.

BUNCH
Dodano:
11.02.2011 07:39:43
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1