irytujące okno "przenieś element". Pomóżcie bo już nie moge.

Cześć. Potrzebuję pomocy w pewnej kwestii. Gdy chcę odtworzyć zgrupowane w jednym folderze pliki multimedialne (muzyka, filmy) pojawia mi sie okno z komunikatem "przenies element". Tak jak to widoczne na screenie poniżej. Zaznaczam sobie np dwa foldery i daję ppm -> odtwórz w foobarze. Pojawia mi się okienko. Dopiero po kliknieciu na "anuluj" nastepuje odtwarzanie. Jak pozbyć sie tego komunikatu bo już nie wytrzymuje? Strasznie mi to utrudnia życie. Nie ma znaczenia w jakim próbuję odtworzyć to programie (foobar, WMP, czy odtwarzacz filmów) i czy korzystam z eksploratora windows czy Total Commandera. screen: [IMG]http://i.imgur.com/CT4zC.jpg[/IMG] System to zmodowany xp, WinDT. Zaznaczam jednak, że korzystam z tego systemu juz 2 lata i nie mialem tego problemu. Wczoraj jednak zrobilem format i takie klocki...

Odpowiedzi: 1

[quote=pepin86]Cześć. (...) System to zmodowany xp, WinDT. Zaznaczam jednak, że korzystam z tego systemu juz 2 lata i nie mialem tego problemu.[/quote]A z forum naszego skorzystałeś pierwszy raz i wtopa na samym wejściu. Rejestrując się, tutaj, zaakceptowałeś regulamin - nawet go nie czytając. Zaznaczam ci ten szczególne detalik: [quote]Jeżeli masz problem z nielegalnie zdobytą grą/programem nie staraj się uzyskać pomocy na forum. Nie popieramy piractwa, kierujemy się zasadą „ Ukradłeś, martw się sam”[/quote]Zamykam. Cześć.
XanTyp
Dodano
01.07.2011 14:26:52
pepin86
Dodano:
01.07.2011 13:13:10
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1