IRDA

Witam.Gdy chcę przesłać cos irdą w telefonie lgu8120, to się nie da.Pokazuje się ze łączy(strzałki krąźą między komputerem a telefone(Na wyświetlaczu telefonu)), i tak cały czas.Nic się nie dzieje.Próbowałem wysłać coś z telefonu SE T630 i Nokii 6822.Czy to moźe byc przyczyna tego ze na obudowie tam gdzie irda jest przyklejona preźroczysta, niebieska naklejka(folia ochronna)?

Odpowiedzi: 9

Tez tak myślałem.Kiedyś się czymś taki spotkałem , w przypadku innych modeli.W końcu ten LG ma Angielski soft, nie ma go jeszcze w polskich ofertach.Popularny jest w Anglii, i zapewnie stamtąd pochodzi (Kupiłem w polsce w komisie)
Anonymous
Dodano
01.02.2006 23:48:21
Xamil:
z telefonu do telefonu irdą


szybki:
w telefonie masz Bluetolth a w kompie IRDA


Szybki – umiesz czytac ze zrozumieniem ? Czy tak se po prostu klepiesz w kalwiature z nudów ? :?

Xamil – moze telefony nie sa ze soba kompatybilne, kiedys spotkalem sie z czyms podobny, ze rozne modele roznych producentow nie za bardzo chcialy wspolpracowac
mettal
Dodano
01.02.2006 23:15:50
A moźe w telefonie masz Bluetolth a w kompie IRDA.
szybki
Dodano
01.02.2006 23:07:04
Jak?Nie mam kabla ani Irdy przy kompie.Ja chcę coś przegrać z telefonu do telefonu irdą
Anonymous
Dodano
01.02.2006 16:24:19
wrzuc oprogramowanie z lg na kompa i sprobuj wtedy przeslac.
WaGonik
Dodano
01.02.2006 00:43:04
Jeśli przyłoźe telefon do telefonu (np. t630 z którego cchę cos wysłać do tego LG) to na wyświetlaczu LG jest wyświetlony komputer i telefon, a pomiędzy nimi krąźą strzałki.a w t630 lata kreska i pisze "trwa wysyłanie" .Tak mozna czekać ruski rok, i nic sie nie zmienia.Ale jak odsunę od sibie telefony to znika, co znaczy, ze sygnał łapie ale nie chce przesyłać
Anonymous
Dodano
31.01.2006 19:53:32
folia ochronna nie ma nic do tego, jeźeli z telefonu na telefon mozesz przesłac pliki poprzez IR to nie musisz instalowac dodakowych menadźerów a jeśli nie ma takiej opcji to wtedy trzeba jeźeli chcesz wymienić dane tel<>komputer komputer<>telefon.
WaGonik
Dodano
31.01.2006 19:03:16
Xamil:
Czy to moźe byc przyczyna tego ze na obudowie tam gdzie irda jest przyklejona preźroczysta, niebieska naklejka(folia ochronna)?

to jest na pewno przyczyna, jeśli oczywiście przesłania "magiczne oko" odbiornika. Napisz czy w menedźerze urządzeń widać tę IRDę bez "zaźółceń". Moźe trzeba uźyć jakiegoś phone managera dedykowanego dla tego modelu, bo go nie widać normalnie jako dysk nawet gdy jest poprawnie zainstalowany. Nic nie piszesz więc tak zgaduję.
Endrju
Dodano
31.01.2006 15:21:08
cos niebardzo napisales pytanie zakręciłes je i jest niezrozumiałe... napisz jeszcze raz
WaGonik
Dodano
31.01.2006 15:03:03
Anonymous
Dodano:
30.01.2006 19:46:32
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1