IP w pakiecie biznez tp

stałe IP w pakiecie biznes TP, czy jest automatycznie w ofercie czy trzeba jakoś je specjalnie zamawiać? Bo prowadząc biuro jest bardzo ważne i to mnie najbardziej interesuje w usłudze ale nie wiem do końca jak to działa.

Odpowiedzi: 4

nie ma nic do obsługi klienta w salonach tylko z racji mojego dość konkretnego technicznego pytania wolałem zadań pytanie na forum gdyż czasem może tak być że ludzie wiedzą z własnego doświadczenia. pytanie o stałe IP w ofercie biznesowej TP i możliwość jego wykorzystania w praktyce jest proste. Jeżeli bym zadał to pyt w salonie to bym usłyszał wszystkie och i ach a mi zależy na konkretach od osób bezstronnych.
balwan
Dodano
03.12.2009 11:14:42
  • XanTyp 03.12.2009 12:26:36

    [quote=balwan]a mi zależy na konkretach od osób bezstronnych. [/quote]Nie znajdziesz tu takiej osoby. Nawet sędzia sądu najwyższej instancji nie jest od tego wolny. Poza tym, jest to dość mało popularna oferta wśród klientów TP i z milczenia pozostałych wnioskuję, że równie dobrze mógłbyś pytać o komfort jazdy Porschem 911. Bez wizyty w salonie chyba się ten wywiad nie uda. Ale pisz. A nuż widelec ktoś się odezwie. A z autopsji... kiedy ktoś zaczyna mi zachwalać towar, który mnie interesuje, zazwyczaj nachylam się do takiej osoby i dyskretnie proszę o odpuszczenie sobie tych potoków elokwencji i popisów oratorskich i o przejście do konkretów. To bardzo skuteczna metoda. Spróbuj jej kiedyś.

Rozumiem, że do punktu/biura tepsy też nie ma co iść, bo zawsze można trafić na jakiegoś bałwana, co na bank nic nie będzie wiedział.... Och, wybacz... Lepiej poszukać "wiarygodnego" źródła na forach, bo tam na pewno są lepiej zorientowani w ofercie Telekomuny, niż jej pracownicy... Wyczuwasz pewną dozę ironii na swoją logikę?
XanTyp
Dodano
02.12.2009 15:04:12
Na błękitną linię nie dzwoniłem bo tam można uzyskać odpowiedzi ogólne i mimo że chcą pomóc to można trafić na dziewczynę która nie wie takich szczegółów, nie ma co wymagać za dużo. Chodzi o to IP by się przydało do biura ale nie wiem jak to działa. Tak naprawdę nie wiem czy są po za możliwością założenia własnej strony dodatkowe korzyści stałego IP w tej ofercie.
balwan
Dodano
02.12.2009 12:02:30
A co na to Błękitna Linia? Nic nie wiedzą?
XanTyp
Dodano
01.12.2009 22:55:41
balwan
Dodano:
01.12.2009 17:43:54
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1