internet

mam problem z internetem w windows me nie wiem jak skonfigurować ustawienia aby moc uzyskać dostep do netu ,net mam przez kablówke, w xp nie ma problemu a w Me nie uzyskuje połaczenia co trzeba zrobić ? co jesli system pokazuje inna niz zainstalowana karta sieciową ?

Odpowiedzi: 5

stary jak chcesz windowsa ME z internetem poszukaj takiej ikonki jak globisik z myszkom (to jest konfigurator wybierasz lan i wszystko dziala konfigurowalem to kumplowi.Ale ja mam XP z serpac2.jest super POZDRO TO TWOJ KOMP!:)(CUDAK) :D
Cudak
Dodano
24.04.2005 14:51:59
Jak masz modem kablowy podłączony do karty sieciowej,to zresetuj tylko modem i on pobierze wszystko z serwera.
Jak zresetować modem masz w instrukcji do modemu.

Ale jak internet działa na systemie XP to modem posiada wszystkie dane i ustawienia.


Jak nic zadzwoń do administratora kablówki i wszystko wiesz co Ci trzeba.
JNJN
Dodano
19.02.2005 17:19:32
Jak masz modem kablowy podłączony do karty sieciowej,to zresetuj tylko modem i on pobierze wszystko z serwera.
Jak zresetować modem masz w instrukcji do modemu.

Ale jak internet działa na systemie XP to modem posiada wszystkie dane i ustawienia.


Jak nic zadzwoń do administratora kablówki i wszystko wiesz co Ci trzeba.
JNJN
Dodano
19.02.2005 17:19:32
niestety to nie rozwiązuje problemu, nie mam ip dns hosta itd jak to zrobić?
olo1
Dodano
19.02.2005 17:08:47
Musisz zdobyć stery do tej karty sieciowej do systemu ME,powinny być na dyskietce do karty sieciowej,jak nie ma producent i ściągnąć.

Z reguły system ME ma sterowniki swoje i prawidłowo rozpoznaje i instaluje karte sieciową.


Odłącz kabel sieciowy od karty.
Uruchom kompa na ME
Usuń w ME karte sieciową,restart kompa i jak system nie zainstaluje prawidłowych sterów to sam zainstaluj stery dokładnie do tej karty i do systemu ME.

Jeśli pracujesz na IE zresetuj przeglądarke ustaw wartości domyślne,usuń wszystkie połączenia i zaznacz tylko w ustawieniach sieci lan
automatycznie wykryj ustawienia.
JNJN
Dodano
18.02.2005 12:32:07
olo1
Dodano:
18.02.2005 12:17:35
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1