Internet na innym komputerze zmiana mac

Witam! Mam taki problem i nie wiem jak go rozwiązać. Mam internet przez kablówkę który podłączony jest do komputera stacjonarnego z win xp. Chciałbym jednak co jakiś czas korzystać z internetu na laptopie mojej żony na którym jest Vista. Czy jest możliwość takiej konfiguracji karty sieciowej na laptopie łącznie ze zmianą maca aby to było możliwe? Dzięki z góry za pomoc!

Odpowiedzi: 3

Dzięki za pomoc. Wkońcu się udało. Właśnie piszę z laptopa. Pozdrawiam. Temat do zamknięcia.
Grzassman
Dodano
25.10.2008 15:16:17
Problem w tym że po zmianie mac internet dalej nie działa. Może coś jeszcze trzeba z konfigurować?
Grzassman
Dodano
25.10.2008 14:57:22
Rozumiem, że podrzucenie adminowi drugiego adresu MAC odpada, tak samo jak kupno choćby najtańszego routera z opcją klonowania MAC? Przy jednorazowej potrzebie skorzystania z laptopa to oczywiście nieopłacalna inwestycja (nawet biorąc pod uwagę, że nowy ruter masz za stówkę, a nawet taniej), ale już częściej, może się opłacać. Raz, że nie musisz się bawić w zmianę adresów, a dwa, że jak kupisz model z WiFi, masz sporą niezależność - brak kabli. Co do ostatecznych rozwiązań, tutaj masz co nieco na temat zmiany MAC. Recepta pod XP, ale na Vistę tez powinna zadziałać. http://www.hal.trzepak.net/faq/winxp/zmiana_adresu_mac.htm
Bobi
Dodano
25.10.2008 14:14:09
Grzassman
Dodano:
25.10.2008 14:01:38
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1