Internet Explorer w Vista

Witam, Mam od dłuższego czasu problem z IE w systemie Vista. Problem polega na tym, że podczas użytkowania przeglądarak mi się poprostu występuje komunikat że zostanie zamknięta przeglądarka i się zamyka. Windows jest orginalny i wpełni zaktualizaowany. Czy macie może jakieś propozycjie co może być nie tak z windowsem. Sprawdziłęm w logach i mam następujący błąd: [code]Aplication Hang Program iexplore.exe w wersji 7.0.6001.18000 zatrzymał interakcję z systemem Windows i został zamknięty. Aby zobaczyć, czy jest dostępnych więcej informacji dotyczących tego problemu, sprawdź historię problemu w panelu sterowania raportami i rozwiązaniami problemów. Identyfikator procesu: dac Godzina rozpoczęcia: 01c8b80a116f04c1 Godzina zakończenia: 10[/code] Może teraz będzie mógł mi ktoś w tym pomóc.. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 2

Mnie przeglądarkę zamykał od czasu do czasu SKYPE. Z prawej strony paska przeglądarki w NARZĘDZIACH była ikonka Skype i tam coś trzeba było kliknąć. Dawno to temu robiłem i stąd taka logiczna i fachowa porada.
lukunio
Dodano
16.05.2008 03:31:07
Ja nie mam propozycji, ale jest szansa, że logi systemowe je mają. Tyle, że trzeba w nie spojrzeć i zobaczyć co podają w zw. z padem IE.
Rebe
Dodano
15.05.2008 16:12:14
suba
Dodano:
15.05.2008 16:06:56
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1