Internet Explorer - ustawienia standardowe

Witam, Gdzie mozna zresetowac ustawienia przegladarki internetowej Internet Explorer?? Chodzi mi o to, ze chce otwierac dokumenty Excela w przegladarce. niestety przy pierwszym otwieraniu tego pliku zaznaczylem aby byl on kojarzony z Html. Czy jest mozliwosc ponownej zmiany tych skojarzeń??? Pozdrawiam

Odpowiedzi: 3

Ja też nie wiem czy sie rozumiemy ... Ale to jakim programem się otwiera jakis plik jest ustawialne własnie w opcjach folderów -> typy plików. Przykładowo na stronie znajduje sie odnośnik do pliku 123.xls - jak klikne na odnośnik to albo plik zostanie otworzony w programie ustawionym w opcjach folderów -> typy plików albo, gdy jest zaznaczona opcja "potwierdź otwarcie po pobraniu" (równiez w opcjach folderów ->typy plików po kliknięciu na przycisk zaawansowane pliku typu xyz) pojawi sie okienko z pytaniem co zrobić - zapisac czy otworzyć.
Żółty
Dodano
14.11.2007 16:34:12
hmm, nie wiem czy sie rozumiemy. Mam aplikacje ktora obsluguje sie poprzez Internet Explorer. Sa w niej rozne dokumenty, z zalacznikami zapisanymi w excelu. przy pierwszym kliknieciu na otworzenie zalacznika, pojawil sie komunikat czy skojarzyc ten plik z HTML. niestety kliknalem tak. Chcialbym, a ten komunikat wyskoczyl mi jeszcze raz, aby moc dokonac ponownego, poprawnego wyboru. Czy jest taka mozliwosc?? pozdrawiam
Zbigorek
Dodano
14.11.2007 16:11:26
W opcjach folderów -> typy plików możesz to zmienic. Ewentualnie jak pliki xls maja byc otwierane przez excela to skasuj rozszerzenie z opcji folderów i w start -> uruchom wpisać spróbuj [code]excel /unregserver excel /regserver[/code]
Żółty
Dodano
14.11.2007 15:49:16
Zbigorek
Dodano:
14.11.2007 15:43:40
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1