Internet Explorer 7.0

Mam prośbę i proszę o pomoc a mianowicie mam zainstalowaną przeglądarkę Internet Explorer ver 7.0 oraz Jave Sun i gdy wchodzę na www.kurnik.pl pograć sobie w szachy to wszystko jest dobrze do momentu gdy chcę wybrać jakiś pokój do gry, to wtedy już nic się nie otwiera dalej i już nic więcej nie mogę zrobić, zauważyłem także że jak włoże do czytnika płytę Twój Niezbędnik z Komputera Świat to widać same obrazki a nie widać samych napisów i nie można z płyty nic zainstalować, dodam jeszcze że niechciałbym formatować dysku. Za wszelką pomoc w rozwiązaniu tego problemu dziękuję z góry. Pozdrawiam Krzychumag.

Odpowiedzi: 5

[color=red]Serdecznie Dziękuję Żółty za wszelką pomoc.[/color] Pozdrawiam Krzychumag.
krzychumag
Dodano
15.10.2007 15:32:20
Prosze bardzo. Ad1 W Panelu sterowania jest ikonka Javy - tam na zakładce Advanced pod Jaa console jest opcja Ad2 [url]http://support.kaspersky.com/faq/?qid=208279463[/url] PS Przy takim stawianiu pytań nie zdziw się jak odpowiedzi będą wyglądały tak: Ad1 Wiem. Ad2 Znam.
Żółty
Dodano
15.10.2007 15:09:00
Java i JavaScript to są dwie różne rzeczy. [url]https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?hl=pl&answer=12654[/url] - część dotycząca Internet Explorera 6.0 - w wersji 7.0 jest dokładnie tak samo. Przed wejściem w poziom niestandardowy upewnij się, że zaznaczona jest strefa Internet. Mozliwe też, że należałoby rzerejestrować systemową bibliotekę jscript.dll - w start -> uruchom wpisz [quote]regsvr32 jscript.dll[/quote]
Żółty
Dodano
15.10.2007 13:40:27
  • krzychumag 15.10.2007 14:45:14

    [quote=Żółty]Możliwe też, że należałoby rzerejestrować systemową bibliotekę jscript.dll - w start -> uruchom wpisz regsvr32 jscript.dll[/quote] Dziękuję Serdecznie Żółty za wszelką pomoc twoja wskazówka jak zwykle cenna i celna w dziesiątke, mam takie jeszcze pytanie jak jestem na Kurniku to po uruchamieniu się Java Sun i wyskakuję okienko Java Console - czy nie wiesz jak to okienko wyłączyć aby nie wyskakiwało. Mam jeszcze takie pytanie czy nie znasz programu(narzędzia) do usuwania z systemu, a dokładnie z rejestru programu Kaspersky Antywirus 7.0.[color=red]Za wszelką pomoc Dziękuję z góry. [/color] Pozdrawiam Krzychumag.

Dziękuję Żółty za odpowiedź, mam taką prośbę do Ciebie a możesz napisać jak włączyć JavaScript w Internet Explorer ver 7.0 oraz czy jest możliwe osobno zaistalowanie JavaScript, a jak tak to poproszę o link gdzie ją ściągnąć.Dodam jeszcze że jak jestem na Kurniku to w pasku tray ikonka Javy sie pojawia, czyli jak rozumiem urychamia się Java Sun, wyłączyłem również program antywirusowu i niestety nic. Za wszelką pomoc Dziękuję. Pozdrawiam Krzychumag.
krzychumag
Dodano
15.10.2007 13:19:49
Wygląda na brak włączonej obsługi JavaScript. Albo blokowana jest przez coś - jakis antywirus na ten przykład.
Żółty
Dodano
15.10.2007 12:16:23
krzychumag
Dodano:
15.10.2007 11:25:10
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1