Intel 845G, USB i Aero

1) Mam problem z chipsetem Intel 845G i portami USB. System rozpoznaje urządzenia podpinane do tylko jednego portu USB. Posiadam dwa porty USB 2.0 z tyłu komputera oraz dwa USB z przodu komputera (Compaq EVO D510 SFF). Do portu podłączona jest antena sieci bezprzewodowej (była podłączona w czasie instalacji - czy to ma znaczenie). Odłączanie anteny jest bardzo kłopotliwe (wiadomo dlaczego ;). Czy jest to problem ze sterownikami? 2) Komputer używa zintegrowanej karty graficznej z w/w chipsetu. Mam 1,5 GB RAMu, czy istnieje możliwość uruchomienia interfejsu AERO na powyższej konfiguracji? Wszelkie sztuczki z modyfikacją rejestru zawodzą.

Odpowiedzi: 3

Nie bedę zakładał nowego tematu. Vista Premium od pewnego czasu nie instaluje urządzeń podłączonych do portów USB, dotyczy to tylko i wyłacznie nowych urządzeń wcześniej nie użytych. System je widzi "odczytuje" nazwę ale chce sterownik, którego nie ma. Nie działają mi pamieci pendrive, mp3, drukarka termosubllimacyjna foto itp. EDIT: Juz znam odpowiedź: otóż czasem Vista tak ma i wtedy przy próbie instalowania sprzętu należy ręcznie wskazać ścieżke do katalogu Windows np. C:\windows, jednak czasem sprzęt chce byc instalowany 2 a nawet 3 razy. Pozdrawiam
czechoj
Dodano
02.06.2007 21:16:13
Antena sieci bezprzewodowej jest rozpoznawana. Problem pojawia się kiedy chcę podpiąć inne urządzenie (komórka,pamięci itp.). Windows rozpoznaje je tylko wtedy, kiedy podłącze je do tego jednego portu USB z tyłu komputera (tego zajętego przez antenę). Jeżeli podłączę cokolwiek do innego portu do wyświetla mi się komunikat "Nie rozpoznano urządzenia USB"(coś w tym stylu).
zerone
Dodano
26.05.2007 23:07:59
1. To znaczy nie rozpoznaje Ci teraz tych portów, czy samej anteny, bo już się pogubilem. 2. Nie
Anathema
Dodano
26.05.2007 09:24:07
zerone
Dodano:
26.05.2007 02:37:08
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1