Integracja miedzy pakietami office - na czym polega ?

Na początku witam wszystkich jestem tu nowy I teraz moja sprawa...próbowałem już naprawde na 3 innych forach, szukałem w google pytałem znajomych nikt nie potrafi mi pomóc... Na czym polega integracja pakietów office ? Chodi mniej wiecej o to że róbiąc coś w 1 pliku zmienia sie też w innych czy coś takiego...ehh cieżko mi to opisać bo nie mam pojęcia co to jest nigdy nawet nie miałem do czynienia z tym programem a co dopiero takie coś... Mam nadzięje że znajdzie sie ktoś kto będzie w stanie mi wyjaśnić co to jest i jak to zrobic Z góry dziękuje

Odpowiedzi: 5

A nie prościej zapytać nauczyciela o sens zadania? Zacznij w międzyczasie od zdefiniowania sobie słowa "integracja". Nie trzeba być alfą i omegą w MS Office, żeby zrozumieć to słowo.
XanTyp
Dodano
27.04.2010 07:45:40
Oczywiście, że to moje zadanie ale to jest praca kontrolna, a ja nie jestem z żadnego technikum informatycznego tylko ze zwykłego liceum więc mam prawo nie wiedzieć takich rzeczy szczególnie majac 4 godziny informatyki na semestr...to poprostu nie mój poziom, zreszta kto w 1 liceum ma takie zadania ? Nawet mój znajomy z technikum informatycznego tego nie wie, więc skąd ja mam to wiedzieć ? Tak nie wiem jak zrobić, to zadanie próbowałem sam uwierz mi mam wersje 30 dniową offica, szukałem w google, na forach takich jak peb czy pcfoster, i nic więc myśle że nie jestem jedyną osobą która nie może sobie z tym poradzić
JUNIR
Dodano
27.04.2010 01:35:25
  • Veers 27.04.2010 10:07:29

    [quote=JUNIR].... Tak nie wiem jak zrobić, [/quote] No do licha - znowu zapytam z uporem maniaka: CO CHCESZ ROBIĆ? Zintegrowanego pakietu oprogramowania nie da się bardziej zintegrować - wiec wiadomo, że z góry taka opcja odpada. Jeśli zaś chodzi tylko o jedynie opisową część "na czym polega integracja", to nawet nie będąc informatykiem powinieneś sobie poradzić bez pomocy forów, google i myślenie że nie jesteś jedyną osobą która ma taki "taaaaki problem". 30 dniowa wersja Office ci tutaj najwięcej może pomóc - tylko że ja osobiście uważam pytanie za jakiś objaw przerostu treści nad formą, ponieważ byś mógł opisać na czym polega integracja programów wchodzących w skład pakietu Office - musiałbyś w nim robić coś więcej niż tabelkę w Excelu, list do cioci i prezentacja na szkolny konkurs o kaktusach.....

Jak odrobić zadanie domowe - tak ?
Veers
Dodano
27.04.2010 01:10:59
No tą integracje..nie wiem, przez baze danych czy jak ? Wiem że to strasznie zagmatwanie brzmi, ale nie umiem wyjaśnić inaczej o co mi chodzi ;/ Nigdy nie miałem do czynienia z tym programem, a dostałem takie zadanie którego pytanie brzmi : "Na czym polega integracja pakietów office?" I naprawde szukałem już w wielu miejscach, narazie bezskutecznie ehh
JUNIR
Dodano
26.04.2010 22:52:55
[quote=JUNIR]... i jak to zrobic [/quote] Znaczy się: CO ZROBIĆ ?
Veers
Dodano
26.04.2010 22:32:52
JUNIR
Dodano:
26.04.2010 19:08:38
Komentarzy:
5
Strona 2 / 2