instalowanie offica 2003

mam taki problem. Instalowalem ofiicea 2003 z plyty. naped mial przyporzadkowana litere G. Potem zmienilem sobie ta litere na E (przyzwyczajenie). Po ponownym starcie worda pojawil sie komunikat "Nieprawidlowy dysk G:". Zmienilem wiec ponownie litere cdRomu na G, ale od tego czasu przy starcie dowolnego programu offica pojawia mi sie okienko instalatora windows i tak wisi z 10 sekund. co mozna z tym zobic bo juz jestem lekko podirytowany :(

Odpowiedzi: 4

juz rozwiazalem problem. uruchomilem windowsa w trybie awaryjnym, sunalem katalog office, wyczyscilem tempa, pousuwalem w rejestrze wszystko co zawieralo slowo office, wyczyscilem rejestr programami regcleaner, ms regclean i Norton WinDoctor. Dopiero potem zainstalowalem office na nowo i dziala :D
dzieki za wszystkie porady
zerone
Dodano
25.06.2004 09:05:43
W którymś "temp"–ie są odłozone pliki tworzone przez instalator – usuń je i dopiero ponów instalację.
Rebe
Dodano
25.06.2004 08:51:47
no wiec kiedy chce naprawic/odinstalowac offica to pojawia mi sie jeden z nastepujacych bladow:
–nieprawidlowy dysk G:
– po zmianie litery napedu na G: – wystapil blad podczas instalacji

nie moge takze nainstalowac officea na starego bo znowu mam wystapil blad podczas instalacji.

Reinstalka systemu bylaby mi bardzo nie na reke

POMOCY
zerone
Dodano
25.06.2004 01:39:16
Mialem podobny problem, ale wynikajacy z zupelnie innej przyczyny.
U mnie pomogla powtorna instalacja calego pakietu.
Mysle ze tez Ci to powinno pomoc.
W Twoim wypadku dodatkowo wykonalbym ja juz z napedu o nowej literce "E"
mark54
Dodano
23.06.2004 11:52:23
zerone
Dodano:
20.06.2004 22:31:46
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1