instalka

czy moźe ktoś poprowadzic mnie przez instalacje windowsa me,ale tak dosyc szczególowo bo nie znam sie na tym.wiem ze musze miec dyskietke startowa bo z plyty nie startuje, z kad ja pobrac i co dalej krok po kroku.dzieki!!

Odpowiedzi: 8

Poczytaj.

http://hslab.pl/index.php?module=subjects&func=viewpage&pageid=18
JNJN
Dodano
26.01.2005 12:15:10
mam zainstalowanego xp i coś nie wychodzi mi ta instalacja,pokazuje sie mi informacja ze dysk c jest zajety jak zrobic zeby zainstalował na innej partycji a mam ich 4 cdef i chciałbym na d jak to zrobic ,instalka xp łatwizna ale z me sobie nie radze chyba dlatego ze tu potrzebna jest znajomosc dosa o ktorym jeszcze nie mam pojecia,prosze o pomoc najlepiej szczególowo
mamt
Dodano
25.01.2005 12:44:27
Obojetnie ile mamy dyskow/partycji w kompie, system w czasie ladowania z dyskietki podaje komunikat z oznaczeniem litery Ramdysku. Wystarczy spojrzec :P :P .
EL NINO
Dodano
25.01.2005 01:56:29
Rebe:
Seeker:
Dodam tylko ,źe jesli napęd będzie – jak Rebe zaproponował – na "d" to trzba wybrać "e" bowiem pierwszeństwo przyznania litery Windows rezerwuje dla utworzonego napędu wirtualnego ( wybór "z obsługą CD–Romu")


Jesteś Seeker pewien ?
Nie twierdzę, źen ie, ale mnie isę majaczy, źe "ramdysk" czy jak go tam zwać był wstawiany po napędzie czyli w tym przykladzie byłby to e: własnie.


I ja podzielam zdanie Seekera. O ile mnie pamiec nie myli narzedzia diagnostyczne laduja sie w ramdisk tuz po C: czyli CDROM powinien byc E:.
Szuja27
Dodano
24.01.2005 12:58:17
A mnie się zdaje źe będzie tak.

Jak dysk ma jedną partycje c,to napęd wirtualny czy ramdysk to będzie d, a napęd CD będzie e.

Jak dysk ma dwie partycje c i d to napęd wirtualny e, a CD f i tak dalej.
JNJN
Dodano
24.01.2005 12:57:15
Seeker:
Dodam tylko ,źe jesli napęd będzie – jak Rebe zaproponował – na "d" to trzba wybrać "e" bowiem pierwszeństwo przyznania litery Windows rezerwuje dla utworzonego napędu wirtualnego ( wybór "z obsługą CD–Romu")


Jesteś Seeker pewien ?
Nie twierdzę, źen ie, ale mnie isę majaczy, źe "ramdysk" czy jak go tam zwać był wstawiany po napędzie czyli w tym przykladzie byłby to e: własnie.
Rebe
Dodano
24.01.2005 11:52:27
Dodam tylko ,źe jesli napęd będzie – jak Rebe zaproponował – na "d" to trzba wybrać "e" bowiem pierwszeństwo przyznania litery Windows rezerwuje dla utworzonego napędu wirtualnego ( wybór "z obsługą CD–Romu")
Seeker
Dodano
24.01.2005 11:38:11
dyskietka:
http://www.bootdisk.com/
Płyta w napędzie – odpalenie z dyskietki z obsługą CD.
Po zakończeniu ładowania plików z dyskietki pokaźe się a: przejść na literę stacji dysku np. d:\r i wpisać setup wcisnąć enter i ....będzie na tyle.
Rebe
Dodano
24.01.2005 07:59:10
mamt
Dodano:
24.01.2005 02:10:13
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1