Instalator XP i 7 nie rozpoznaje partycji NTFS

Witam. Jak w temacie. Instalatory nie rozpoznają mi partycji. Rok temu kupiłem dysk i poprzez menadżera dysków w XP podzieliłem na 4 partycje, z tym że zrobiła się piąta o wielkości 8MB. Była ona ulokowana na początku dysku. Teraz sformatowałem C, usunąłem ta 8MB i zrobiłem z tego jedną partycję. Jednak żaden z instalatorów nie umie jej odczytać ani utworzyć na niej nowej. Wydaje mi się, że powinienem coś z tym zrobić jakimś narzędziem dyskowym, doradźcie mi coś pod Win7. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 3

Obawiam się, że nawet jeśli ktoś wyskoczy z czymś w stylu PartitionMagic (pisze ogólnie o typie programu a nie konkretnym), to i tak niewiele to zmieni. To znaczy - masz 50% szans że się uda i 50% szans na to że z danych zrobią się szukane. Tak więc ....
Veers
Dodano
24.03.2010 23:48:15
No to byłoby najprostsze rozwiązanie, ale dysk mam nieźle zapełniony, a drugiego o takich rozmiarach nie posiadam, więc nie zrzucę tych danych. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?
spoxmaster
Dodano
24.03.2010 19:47:40
Wydaje mi się, że powinieneś usunąć partycje (wszystkie) i założyć jej jeszcze raz od nowa.
Veers
Dodano
24.03.2010 15:31:46
spoxmaster
Dodano:
24.03.2010 11:13:08
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1