Instalator Windows 2000

Mam Windows'a 2000 ze zintegrowanym SP4 i przy instalacji Java Runtime Environment i innych programów, takich jak Roxio Easy Media Creator 7 pojawia się komunikat o treści:
"Nie moźna uzyskać dostępu do usługi Instalataora Windows. Moźe się to zdarzyć, jeśli system Windows działa w trybie awaryjnym lub jeśli Instalator Windows nie jest poprawnie zainstalowany".
Podobna sytuacja ma miejsce przy próbie instalacji.NET Framework, tyle źe wyświetla się komunikat o treści:
"Aby kontynuować instalację, naleźy zresetować Instalatora Windows. Uruchom komputer i ponownie rozpocznij instalację".
Wszelkie próby zmian w konfiguracji instalatora w usługach nie odnoszą skutku.
Moźe ktoś mi poradzi co zrobić, by wyeliminować błąd i gdzie go szukać. Dodam źe Instalator jest zainstalowany prawidłowo, gdyź inne programy np. antywirusowe instaluję się poprawnie.
Czekam na podpowiedź i pozdrawiam!!!
Kazik

Odpowiedzi: 4

No widzisz – takie małe, a cieszy :P
Rebe
Dodano
03.09.2005 19:16:27
Dziękuję za pomoc. Pobrałem i zainstalowałem Windows Installer 3.1(v2) KB893803 i problem się skończył.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!!!!!
Kazik
Kazik
Dodano
03.09.2005 19:11:49
Wypróbuj Windows Installer 3.1. Powinno pomóc.
Anathema
Dodano
03.09.2005 16:14:11
Pobierz poprawkę Windos Installera – jest dostepna na stronach MS i zobacz czy to sytuacji nie zmieni.
Jeźeli nie, a masz Office'a to powinieneś dograć do niego wszystkie uaktualnienai.
MS – o czym bło juź parę razy – wskazuje na zaleźność między pracą Installera, a aktualizacjami Office'a.


PS.
Co do Roxio to MS co najmniej w kilku kwestiach opiswuje problemy z tymi programami związane. Nie sprawdzałem czy i czego dotyczą, bo nie uzywam, ale przed oczy mi się rzuciło.
Rebe
Dodano
03.09.2005 16:11:49
Kazik
Dodano:
03.09.2005 16:06:57
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1