Instalacja Zone Alarm

Zapraszamy do komentowania publikacji: Instalacja Zone Alarm.

Odpowiedzi: 15

mam antywirusa pande i wczoraj wkradl mi sie wirus na komputer, moj antywirus powiadomil mnie o tym iz mam wirusai mi go wyleczyl ale nadal pojawia mi sie informacja w pasku narzedziowym ze ma wirusa, nie wiem czy instalowac zone alarma czy wyinstalowac pande antywirusa i pozniej zainstalowac zone alarma. Tylko nie wiem czy zone alarm usunie mi wirusa ktorego mam na komputerze jak tos moze mi poradzic dziekuje z gory
Komentarz
Dodano
29.08.2006 17:59:10
czuje niedosyt tzn nie mam krok po kroku wyjasnione jak skonfigurowac ZA instalacje przeprowadszic to nie sztuka sztuka go ustawic mam tez pytanie czy istnieje jakas polska nakladka jezykowa poniewaz nie wszyscy u mnie w domu znaja angielski i obawiam sie ze albo zezwola albo zablokuja na hybil trafil jakis proces
Komentarz
Dodano
03.08.2006 14:06:25
Mam ten sam problem co Duke. Mam wrażenie, że ma to związek z Service Pack 2, ponieważ po jego instalacji Zone Alarm przestaje się uruchamiać. Po usunięciu SP2 wszystko wraca do normy. Jak na razie nie mogę tego problemu rozwiązać.
Komentarz
Dodano
24.07.2006 23:28:54
Na stronie WWW Zone Labs można przeczytać stos pretensji, problem dotyczy prawdopodobnie wszystkich użytkowników Zone Alarm. A oto parę linków z propozycjami poradzenia sobie z tym problemem (powodu tego zamieszania jeszcze szukają): Dla mających problem z update istniejącej instalacji: http://forum.zonelabs.org/zonelabs/board/message?board.id=inst&message.id=53622 Dla mających kłopot z instalacją po raz pierwszy: http://forum.zonelabs.org/zonelabs/board/message?board.id=inst&message.id=53620 Najnowsza wiadomość, z ostatniej chwili: http://forum.zonelabs.org/zonelabs/board/message?board.id=inst&message.id=53814 Powodzenia!
Komentarz
Dodano
16.07.2006 18:58:21
dokładnie to samo po update zone się uruchamia ael widac tylko procesy a próba jakiej kolwiek ingerencji wyrzuca brak uprawnień. Kanał urzywałem od 5 lat zona i byłem zadowolony a tu kanał. ktos wie która łatka robi te jaja lub jak to naprawić??
Komentarz
Dodano
15.07.2006 12:42:15
Mam identyczny problem z ZoneAlarm, jak Duke. W dwóch niezależnych PC z Windows XP, w jednym podczas nowej instalacji ZA, w drugim podczas update ZA do najnowszej wersji wystąpiło to, co opisuje Duke. Przy update ZA zablokowała Centrum Zabezpieczeń w Panelu sterowania Windows XP, pomogło dopiero odinstalowanie ZoneAlarm. Podejrzewam, że ten konflikt spowodowały ostatnie aktualizacje Windows XP, sprawa się dziwnie zbiega w czasie. W trzecim PC z angielskojęzyczną wersją Windows XP konflikt nie nastąpił, ale ZA był aktualizowany przed ostatnimi łatkami Microsofta. ZoneAlarm jest bardzo dobry, szkoda mi z niego rezygnować. Czy ktoś może pomóc?
Komentarz
Dodano
06.07.2006 18:06:42
Kerio jest beznadziejny powodowal mi blad gry i to nie ze nie moglem wejsc z nia do neta bo dalem permit tylko zawieszal mi w momecie jej uruchomienia caly winndows AUT a zonealarm z nim tez sa problemy ja mam starego dla mnie najlepszego Norton 2002 bo te nowsze mi nie odpowiadaja np jak dam w dc permitall to i tak nie moglem sie z hubami polaczyc a w 2002 bez problemu POLECAM
Komentarz
Dodano
05.07.2006 01:52:31
A nie instaluj dwóch firewall bądź antywirusów na tym samym systemie Lauri455.
Komentarz
Dodano
04.07.2006 22:28:17
Do Lauri455.Problem miałem taki sam po przejściu z jednego programu na drugi,ale poradziłem sobie czyszcząc rejestr programem Abexo Registry Cleaner 3.1.W nim zawiera się także defragmentator rejestru i urzyć go należy po czyszczeniu.Ale apeluję-proszę także usunąć pliki z kopii zapasowej w tym programie.Pliki te automatycznie zapisują się wfolderze Abexo->Registry->Resume.Po defragm.rejestru zgodzić się na autostart;-O)U mnie pomogło.Powodzenia
Komentarz
Dodano
04.07.2006 22:23:05
Też mam Kerio. jest dobry ale moi kumple go tempią :( Instalowałem kiedyś ZoneAlarm ale po restarcie system nie chciał się włączyć ;( Czy coś takiego może być wywołane obecnością Kerio i ZA?
Komentarz
Dodano
04.07.2006 21:44:10
Mam pytanie co do ZoneAlarma. Posiadalem go bardzo dlugo i jestem zadowolony, osobiscie oceniam go lepiej nic Kerio ( Outpost jakos mi nie podpasowal ale nie ze wzgledu na mozliwosci wiec go nie ocenie) ale po ostatnim updacie mam powazny problem. Nie odpala mi sie i wyskakuje mi błąd iż nie mam odpowiednich uprawnien do odpalenia zlclient.exe. Problem powtarza sie nawet na koncie Administrator oraz po zmianie uprawnien w rejestrach i katalogu ZoneAlarm. Ma ktos taki problem? Dzieki za odpowiedz.
Komentarz
Dodano
04.07.2006 21:35:11
Nie zgodzę się z moim znakomitym przedmówcą, co do roli Internetu i jego niektórych zastosowań, każdy wie, w czym problem. Z pewnością nie chciałby pracować za darmo lub być wykorzystywanym przez pracodawcę, co jest nagminne w tym chorym kraju i jest swego rodzaju standardem. Drugą stroną medalu jest fakt, że znakomita większość cen produktów w tym także software jest poza zasięgiem przeciętnego „Kowalskiego” i niejakoby sama generuje poziom tzw. piractwa. Dopóty dopóki płace będą na poziomie 1000 zł brutto będzie ten proceder kwitł.
Komentarz
Dodano
04.07.2006 21:10:11
Banał ale tylko to nasuwa mi się na myśl...Zgadzam się,że Z.Alarm jest darmowy,ale czy dobry???Miałem go 6 m-cy po tym przeszedłem na Outpost Firewall i ...wykrył mi śmietnik po Z.Alarm w postaci malware,spyware i masę więcej.Pytacie czy płaciłem za niego...?Nie.Jak każdy z Nas mam-internet.Rozumiecie...Polecam także pakiety Kaspersky'ego z...internetuuuuu...
Komentarz
Dodano
04.07.2006 18:45:56
Ok, jutro pokażemy jak skonfigurowac ten program.
Komentarz
Dodano
04.07.2006 16:09:33
Mam firewalla Kerio ( dobrze się spisuje ) ale wszyscy mówili zeby zainstalować zone alarm. Dzięki NAreście ktoś krok po korku wytłumaczył jak to zrobić! Chciałbym zachcęcić do napisania następnego artykułu "Jak skonfigurować Zone Alarm" Pozdrawiam
Komentarz
Dodano
04.07.2006 11:21:23
CentrumXP.pl
Dodano:
04.07.2006 11:21:23
Komentarzy:
15
Strona 1 / 1