instalacja xp

Witam, to mój debiut pierwszy post i prosze o wyrozumiałośc ;) Mam z komputerem z xp? zaczynam. Mam PC na z windowsxp na trzech partycjach i ubuntu na jednej partycje /mam dwa dyski/ ale znudził mi sie ubuntu i chce wrócic do xp, więc go zainstalowałem i to by było na tyle brak dostępu do sieci, nie wim jak go teraz zainstalować zeby mi to działało i jeszcze straciłem net w laptopie bo mam router. taki ze mnie łoś, da się z tego wyjść? Pozdrawiam

Odpowiedzi: 3

??? masz racje nie instalowałem sterowników? ale po instalacji xp zawsze miałem dostęp do sieci, zresztą podczas instalacji powinny być opcje "jaki mam modem jak chce sie połaczyć z internetem". zmasakrowałes mnie tą uwagą?:) Pozdrawiam
kramarska
Dodano
12.12.2010 11:56:42
przepraszam ale jestem zmęczony siedziałemcała noc teraz biegam od domu do sąsiada zeby sprawdzić forum, gośc ma mnie dośc, zainstalowałem xp ale nie mam internetu jak wchodzę w połączenia sieciowe jest pusto, kreator konfiguracji sieci nie działa nie ma opcji dalej a kreator nowego połączenia też nic! mogę dodać połączenia przychodzące? nie ma czegośc takiego jak połączenia lokalne, podczas instalacji xp mogę ustawic język, czas, hasło admina to wszystko. Pozdrawiam
kramarska
Dodano
12.12.2010 10:31:50
  • Veers 12.12.2010 11:45:45

    [quote=kramarska].... jak wchodzę w połączenia sieciowe jest pusto, kreator konfiguracji sieci nie działa nie ma opcji dalej a kreator nowego połączenia też nic!....[/quote] Zainstalowałeś system - ale zapomniałeś o sterownikach ....

Nawet wyrozumiałość nie pomoże bez dokładnego opisu problemu - a sądząc po stylu opisu - nie ma co liczyć na coś ekhmmm bardziej czytelnego.
Veers
Dodano
12.12.2010 10:21:50
kramarska
Dodano:
12.12.2010 09:37:11
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1