INSTALACJA XP I 98 ??????????

CZY KTOŚ MOŻE MI DOKŁADNIE POWIEDZIEĆ JAK ZAINSTALOWAĆ WINDOWS 98 ORAZ XP NA JEDNYM KOMPUTERZE. JAK NALEŻY KOLEJNO WYKONYWAĆ DANE POLECENIA BY INSTALACJA BYŁA DOBRA . PROSZE O POMOC JAK NAJSZYBCIEJ NA STRONIE LUB –E–MAILEM

Odpowiedzi: 4

Aby wywalić xp'ka uruchm kompa z dyskietki systemowej z obsługą CD ROM'u i sformatuj poprostu dysk na którym jest xp'ek. Moźna jeszcze CHYBA w W98 włączyć dodaj/usuń programy i tam jest deinstalacja "Windows XP"
Anonymous
Dodano
08.01.2002 10:13:19
Mam pytanie czy nie wiecie moźe jak odinstalować windowsa XP mając tak jak ma COjER win98 na jednej partycji a winXP na drugiej.
Anonymous
Dodano
07.01.2002 17:42:41
zainstalowałem xp prof. na win 98 i przy uruchamianiu win xp zawiesza się.
Czy ktoś moźe mi pomóc?
Anonymous
Dodano
06.01.2002 18:11:03
ja mam taką właśnie konfigurację a zrobiłem to tak: na partycji C (czyli głównej) zainstallowałem sobie windowsa 98, zainstallowałem do niego wszystkie sterowniki itd, itp, itt... Następnie wrzuciłem płytke windowsa XP i zainstallowałem do na drugiej partycji (na początku installacji wybiera się jak chcesz zainstallować, dajesz źe jako nowy system czy coś takiego a on sam Ci go powinien wrzucić na inną partycję). Po installacji XP–eka nie trzeba installować sterowników bo wszystko jest ok (Win 98 odprowadza kopie do XP). Po uruchomieniu komputera pokaźe sie menu, wybierasz albo 98–emke albo XP–eka. Chodzi jak marzenie. Polecam. Elo!
Anonymous
Dodano
06.01.2002 17:59:48
Anonymous
Dodano:
06.01.2002 15:28:03
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1