INSTALACJA XP–eka

Mam płytkę z wersją Pro tyle, źe niebotowalną no i jest jest problem nie mogę gnoja zainstalować na czystym dysku, sam upgrade Win Me jest ok., ale ja chcę instalować od początku. Jak moźna utworzyć dyskietki startowe a trzeba ich aź osiem. Szukałem opcji tworzenia dyskietek startowych ale bez rezultatu. Pomoźecie?

Odpowiedzi: 10

ludzie nie rubcie upgrade na WinMe, to źe oni piszą źe moźna to jest bzdura. Mozna zrobić ale WinME musi być nieskazitelnie czysty, bez błędów itd. watpię aby taki system ktos miał, bez błędów i dziur, ale jak juź ci się uda to zrobić, tak jak mi się udało po cięźkich bojach to zobaczysz po zainstalowaniu pół WInME i pół XP i po niedługim czasie zaczną ci się pokazywać, i to często komunikaty o błędach, których w sumie niema lub winXP nie moźe sobie poradzić. I najwaźniejdsza sprawa po takim upgrade z Win ME na winXP nie będziesz mógł zrobić uaktualnienia i aktywacji. Moźe komuś się to udało ja przez tydzień walczyłem i jak dostałem połączenie to był komunikat nieznana wersja systemu zainstaluj na nowo XP. Teraz mam na jednym dysku ME na drugim XP i chodzi mi to jak burza, tylko jeszcze jedna uwaga, jak chcesz miec dwa systemy to zamontuj najpierw ME na jednej patrycji, a później dopiero XP na drugiej, dobrze radzę, aby twoja robota nie poszła na marne.
czapla
Dodano
28.04.2002 01:02:16
1/ smartdrive jest potrzebny do przyspieszenia kopiowania plików instalacyjnych xp, jeźeli go nie ma to kopiowanie moźe trwac do kilku godzin (dysk świeci na czerwono, cd zwykle milczy). Teoretycznie nic sie nie dzieje– ale się dzieje na pewno.
2/smartdrive jest na dyskietkach dosa 6.22,naleźy do skopiować na dystkietkę.
3/ odpalić z dyskietki boot 98/me,wyjąc dyskietkę, włozyć ta ze smartem i w lini komend wpisac smartdrv, załaduje się do pamięci.
4/z lini komend I386/winnt i instaluję sie wszystko w ok 1 godz
Anonymous
Dodano
24.04.2002 14:46:02
U mnie jest podobnie po sformatowaniu twardziela xp kopiuje pliki przez okolo 20 min potem wiesza sie A po restarcie zglasza blad brak pliku "EULA" (User license Agrement).
Anonymous
Dodano
14.02.2002 02:40:13
moze musicie ruszyc z dysku startowego z obsluga cd–rom
maly
Dodano
17.01.2002 17:54:52
Zaczynam juz myslec ze XP w tym momencie stara sie rozpoznawac sprzet (a nie mam za fajnego kompa na ktorym to instalowalem).
Anonymous
Dodano
17.01.2002 14:21:16
Mam ten sam problem co KRYSK – "instalator kopiujue pliki na HDD twardy chodzi non stop, a CD nie drgnie ani przez moment– cała systuacja trwa bez końca(przerwałem po 30 min)" ....Ja bylem lepszy bo przerwalem po 2 godzinach. O co tutaj chodzi ? Byl bym bardzo wdzieczny za rade.
Anonymous
Dodano
17.01.2002 14:18:36
Program SmartDrv znajdziesz w katalogu windowscommand lub w katalogu z instalka jakiegokolwiek win9x lub Me . Ale nie mam zielonego pojecia jak chcesz go uruchomic przed intalacja z plyty :>>

Pozdrawiam
GeneralD
Anonymous
Dodano
27.12.2001 17:56:22
Witam.
Ja mam inny problem instaluje windowsa xp na czysto i przerywa mi instalacje bo nie moze znalezc pliku "EULA" (User license Agrement). Gdy instaluje go spod wina 98 wszystko jest ok.
Czy jest jakis sposob na zainstalowanie go inaczej na czysto ?
Anonymous
Dodano
24.12.2001 01:17:25
a ja mam taki problem:

instaluje xp pro tak pisał Marecki kilka odpowiedzi wyźej, wszystko niby jest ok, gdyby nie to iź w tym czasie jak pisze iź instalator kopiujue pliki na HDD twardy chodzi non stop, a CD nie drgnie ani przez moment– cała systuacja trwa bez końca(przerwałem po 30 min). Co moźe być tego wynikiem i jak temu zapobiec? Pisał iź SmartDrive znacznie przyspieszy instalacje, ale ja niestety nie posiadam tego programu– skąd go ściągnąć i gdzie go umieścić?
Anonymous
Dodano
22.12.2001 21:16:12
JAKA CENA JEST WINDOWS XP
Anonymous
Dodano
22.12.2001 20:40:43
Anonymous
Dodano:
21.12.2001 12:32:45
Komentarzy:
10
Strona 1 / 1