instalacja windowsa 2000 pro

Witam

 

Kupiłem orginalnego windowsa 2000 pro.Zainstalowałem go ten pierwszy widok win jest beznadziejny i gdy łącze się z netem to jest problem strona wyświetla się nieprawidłowo

Wiem że muszę zaktualizować przeglądarkę ale coś mi chyba nie wychodzi to

Z paska startowego robie aktualizacjie i potem zaczyna się wieszać komp

Wiem że głupie to pytanie ale co mam konkretnie zrobić zaraz po wgraniu win 2000 w było wszystko ok?Jak go uaktualnić?

Z kąd pobierać service pac właściwe dla mnie?

I czy muszę odrazu rejestrować swój produkt win?

Odpowiedzi: 2

musisz dograć sterowniki do kartu graficznej i zrobić ze trzy razy  aktualizacje na kompie do tego systemu.
arte
Dodano
30.03.2007 15:38:53
  • Edison 30.03.2007 15:41:26

    Aha. Bo ja chciałem zainstalować kiedyś W2k i właśnie te błędy były i nie mogłem sobie poradzić. A co z tą aktualizacją? Że co 3 razy?<br>

  • arte 30.03.2007 16:53:14

    przedewszystkim wgraj odrazu antywirusa i dopiero akualizuj. A co do akualizacji to raz wgrałem potem nacisnołem jeszcze raz to też coś było do pobrania i pobrałem dopiero jak pokazał mi sie komunikat że nie ma żadnych nowych aktualizacji to było ok.Powiem Ci że sprzedałem to bo krew mnie zalewała z instalacją i tymi pierdołami.To jest stary system i poprostu się z tego wycofałem.Miałem proble ze znalezieniem sterowników do moiego aparatu i miałem dosyć.

  • Edison 30.03.2007 17:15:46

    Aha to dobra, dzieki ze mi odpisałes.<br>

  • Peter_l 09.04.2007 13:55:45

    Niech jakiś mod trzaśnie te linki, jeszcze ktoś sobie komputer okaleczy ;)<br>

Pobierz Service Pack 4 dla Windows 2000:

w2ksp4_pl.exe [128MB]

a dalej: http://www.microsoft.com/poland/athome/security/protect/windows2000/updates.mspx 

Pozdrawiam.

maciej.net
Dodano
07.01.2007 00:47:05
  • arte 08.01.2007 12:27:51

    <P>Jak instaluje win 2000 pro to potem za jakiś czas mi się pokazuje komunikat</P> <P>&nbsp;found critical system errors&nbsp;</P> <P>run registry repair <A href="http://www.fixwin32.com/">www.fixwin32.com</A></P> <P>potem jak tam wchodze to ściąga się program instaluje go skanuje mi kompa </P> <P>i pokazuje te &nbsp;błedy </P> <P>clsid</P> <P>help path sounds </P> <P>agd appevent</P> <P>nie wiem dlaczego tak jest winndows wgrywa się bez problemu tylko jak już w nim jestem to właśnie się tak dzieje</P> <P>co mam zrobić z tym?</P> <P>&nbsp;</P> <P>&nbsp;</P>

  • Żółty 08.01.2007 12:54:04

    <P>Odsyf sobie system. Antywirusem sobie przeskanuj (albo ze dwoma) jakimś Spybotem, loga HijakThis sobie sprawdź.</P> <P>A na przyszłość - jak instalujesz Windowsa to instaluj go z odłączonym kablem sieciowym. Potem SP4 + Firewall + Antywirus a dopiero potem podłączaj się do internetu.</P>

  • arte 08.01.2007 21:06:44

    spróbuje zrobić jak mówisz i napisze co i jak ale powiem Ci że jak wgrywam xp to takich problemów nie mam.

  • Żółty 08.01.2007 23:45:14

    <P>Jeżeli&nbsp; to XP z SP2 to ma firewalla wbudowanego i domyślnie proponuje załączenie go ;)</P> <P>Bez SP2 też ma firewalla tylko domyślnie nie jest włączony.</P>

  • arte 09.01.2007 15:30:43

    <P>wgrywałem service pack i program antywirusowy (mam kasperskiego)z odłączonym kablem sieciowym i wszystko było dobrze dotąd aż nie uruchomiłem przegladarki internetowej i pokazał się napis:</P> <P>critical error </P> <P>clena registry</P> <P><A href="http://www.kay32.com/">www.kay32.com</A></P> <P>przeglądarke internetową wgrałem internet explorer 6 ale pokazuje mi że ni może wyświetlać polskich znaków</P> <P>i mam nadla problem z widzeniem poprawinie strony(dokładnie to grafiki na stronie).Co muszę jeszcze doinstalować?</P> <P>Chciałbym jeszcze zmienić we właściowościach ekranu na 32 bity ale mam tylko 16.Jak to mogę zmienić?</P> <P>&nbsp;</P> <P>&nbsp;</P>

  • Żółty 09.01.2007 15:56:12

    <p>Firewalla też zainstalowałeś ??&nbsp;</p><p>Gdzie się ten napis pojawił ?? Ikonka w trayu ?? <br></p>

  • arte 09.01.2007 20:31:15

    <P>w kasperskim jest fire wall&nbsp;</P> <P>Okienko wyskakuje pojedyńcze i naciskam ok to znika</P> <P>jak nie nacisnę paru wyskakujących po sobie to potem muszę pare razy naciskać</P> <P>ciągle jest informacjia error registry update i bym użył registry clean (tylko to kosztuje 34 $)</P> <P>potem wkońcu pokazał się komunikat że jest 155 critical system error i że za 45 sek się wyłaczy system</P> <P>Jak zainstalowałem przeglądarkę internetową i chciałem zainstalować adobe flash by strona wyświetlała się&nbsp;z animacjami poprawnie</P> <P>to wyskoczył komuikat że wystąpił błąd przeglądarki i bedzie zamnkięta i potem ni mogłem juz jej uruchomić</P> <P>Teraz znów wgrałem xp by coś napisać.Ten windows 2000 pro kupiłem orginalnie zapakowany i ma hologramy (bo już zaczynam myśłeć że jest lewy) nie wiem już co mam zrobić</P> <P>Wszystko jest ok dotąd aż nie wchodze w przegladarke internetową potem jest coraz więcej komunikatów o błedach</P> <P>nie wiem może jeszcze poprosze kogoś ze znajomych by zerkną do kompa</P> <P>&nbsp;</P> <P>&nbsp;</P>

  • arte 12.01.2007 00:30:51

    <P>już zrobiłem i po sprawie</P> <P>&nbsp;</P> <P>pozdrawiam</P>

  • Edison 30.03.2007 15:12:51

    <p>Ej a co zrobiłeś, że ci się już nie pokazywałó to? Bo ja tak też miałem, i nie mogłem też nic zrobić. </p><p>Przepraszam, że wznowiłem temat...</p><p>Edison.&nbsp;</p>

arte
Dodano:
06.01.2007 23:43:13
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1