Instalacja Systemu Windows XP Prof. SP3

Witam, mam problem z Instalacją systemu na początek wymienie kilka sądzę ze waznych dla Tej sytuacji:) 1. Nie posiadam Czytnika CD/DVD (posiadam Ale jakos nie działa) 2. Nie mam możliwości zainstalowania Windowsa z Pendrive ( Brak możliwości Owej opcji w Bios'ie) 3. Kupilem Ten komputer z zainstalowanym Windowsem + jakieś Nakładki Uruchomiłem instalacje z poziomu Windowsa (Deamon Tool + Obraz ISO) skopiowało pliki instalacyjne do folderu "\windows" i kompter uruchomił się ponownie wybrałem opcje w wyborze systemu "Instalator systemu windows xp professional" w momencie w którym powinno przygotowywać pliki do instalacji wyskoczył błąd "Brak pliku "mv61xx.sys" i komputer uruchomił Się ponownie. Co w tym momencie powinienem zrobic ?

Odpowiedzi: 3

A Instalacja przez Sieć Lan (bez systemu na jednym z Komputerów) ? W Laptopie tym o którym mowa wyżej mam opcje "Ethernet: Realtek Boot Agent" Czy za pomocą tej możliwosci jestem w stanie zainstalowac System ? z góry dziekuje za pomoc :)
Krzysztoff
Dodano
12.10.2010 13:39:54
Sprzet to : BenQ Siemens Joybook A52/C41 Wyżej wymieniony Problem przeistoczył sie w Nieco gorszy. Gdy wybieram Instalacje z listy wyboru systemu wyskakuje ze brak pliku \System32\hal.dll Gdy wybieram Uruchom system windows XP wyskakuje natomiast "Nie mozna uruchomic systemu windows z powodu błedu w oprogramowaniu. Zgłos ten problem jako: załądować wymaganych bibliotek DLLdla jądra systemu. zgłos ten problem do pomocy technicznej." Co najciekawsze Gdy wybieram tryb Awaryjny wyskakuje mi informacja o błedzie w oprogramowaniu natomiast nieco wyżej widnieje treść "multi<0>disc<0>rdisc<0>partition<1>\WINDOWS\system32\hal.dll gdzie przy prubie instalacji systemu Plik nie jest widziany.
Krzysztoff
Dodano
07.10.2010 15:06:14
[quote=Krzysztoff]... Co w tym momencie powinienem zrobic ?[/quote] Pośród "ważnych dla Tej sytuacji" - zabrakło najważniejszego : co to za sprzęt. Bez tego można jedynie gdybać że problem kontrolera Marvell - lub co bardziej prawdopodobne - Windows jest oryginalny inaczej.
Veers
Dodano
07.10.2010 10:30:30
Krzysztoff
Dodano:
07.10.2010 02:29:56
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1