Instalacja SP1 na Vista Ultimate 32bit i problem z HDD

Witam. Zainstalowałem SP1 na Viste Ultimate 32bit i zaczęły się problemy z dyskiem twardym. Dysk bez przerwy pracuje jakby coś sam kopiował czy skanował czy indeksował. Przed zainstalowaniem SP1 nie było mowy o czymś takim. Serdecznie proszę o pomoc w tym temacie. Dodam że komputer nie ma dostępu do internetu. Poniżej przedstawiam konfigurację komputera: CPU: Q6600 2.4GHz @ 3.5GHz RAM: 4x1 GB OCZ Reaper 1150 MHz VGA: Twintech GF 8800 GT 512 MB OC Edition HDD: WD Raptor 10000 rpm 74,6 GB (tylko system) AHCI Seagate 500GB 7200.11 32MB CACHE (dane i inne pierdy) AHCI i 3GB transfer (bez zwory) Serdecznie pozdrawiam i proszę o pomoc...

Odpowiedzi: 4

"poverejay" Jak masz system vista "7.5" to musisz się zapytać autora tego systemu dlaczego tak działa a nie inaczej.Najpierw namieszasz w nim a później chcesz żeby ci właściwie pracował. Ból głowy z takimi pseudo informatykami. A poza tym twoja wypowiedź nie ma ani ładu ani składu może wyraźniej ---" nie po polskiemu"......
hilary4
Dodano
08.05.2008 23:16:25
Siemka moze tu znajde odpowiedz znacie sie na Vista i np. na optymalizacji uslug w niej czy tez aktualizacji samego systemu Vista . Otoz mam problem tego typu ze cos mnie napadlo zeby wlaczyc usluge autoupdate w Vista automatycznej aktualizacji i tu sie pojawil problem ..ciagle restarty i brak jakich kolwiek zainstalowanych aktualizacji...wiadomo ze zeby je zainstalowac system sie restartuje ...ale nie bez wiedzy uzytkownika tak jak w moim przypadku ...kiedys po instalacji Vista powylaczalem zbedene uslugi i teraz chcialem wrocic do aktualizacji a tu lipa..kiedys tez pojawiala sie ikonka odliczajaca czas od 1min do restartu systemu gdzie tez mozna bylo przeloazyc na np. 4 godziny itp...teraz nie pojawia sie taka ikonka tylko system sie restartuje jak tylko sie zaladuje i zaraz znowu restart nic nie da sie zrobic...jest moze jakas opcja zeby wrocic do ustawien takich co byly zaraz po instalacji systemu Vista...podejrzewam ze nie ma...czyli Geats dal dupy jak zwykle bo jak widze to by sie przydalo na bank a i pewnie nie tylko dla mnie...mam Ghosta takze bolu za duzego nie mam przywracam system i tyle...no ale najechalem na ta aktualizacje i chce to dokonczyc...serwices pack do visty tez sie nie instaluje poniewaz mam wylaczona usluge aktualizacji a jak ja uruchomie to nawet serwices packa nie zdazam odpalic bo znowu restart i tyle..Jak mozecie udzielic szybkiej pomocy to prosze o szybka odpowiedz. gg 5430930 Mam Timestamp scracowany jak pamietam kiedys jak jescze nie bawilem sie w wywalanie uslug to chodzilo teraz jak wlanczam usluge akyualizacje to ciagly restart . Moze masz jakis pomysl Pozdrawiam
poverejay
Dodano
08.05.2008 18:54:50
  • Small Mike 08.05.2008 19:36:06

    Tak, znajdziesz odpowiedź wszędzie gdzie napiszesz. Najczęściej używając opcji szukaj, lub zakładająć nowy temat, i pisząc "zwięźle" krótko i na temat. [quote=poverejay]Siemka moze tu znajde odpowiedz znacie sie na Vista i np. na optymalizacji uslug w niej czy tez aktualizacji samego systemu Vista . Otoz mam problem tego typu ze cos mnie napadlo zeby wlaczyc usluge autoupdate w Vista automatycznej aktualizacji i tu sie pojawil problem ..ciagle restarty i brak jakich kolwiek zainstalowanych aktualizacji...wiadomo ze zeby je zainstalowac system sie restartuje ...ale nie bez wiedzy uzytkownika tak jak w moim przypadku ...kiedys po instalacji Vista powylaczalem zbedene uslugi i teraz chcialem wrocic do aktualizacji a tu lipa..kiedys tez pojawiala sie ikonka odliczajaca czas od 1min do restartu systemu gdzie tez mozna bylo przeloazyc na np. 4 godziny itp...teraz nie pojawia sie taka ikonka tylko system sie restartuje jak tylko sie zaladuje i zaraz znowu restart nic nie da sie zrobic...jest moze jakas opcja zeby wrocic do ustawien takich co byly zaraz po instalacji systemu Vista...podejrzewam ze nie ma...czyli Geats dal dupy jak zwykle bo jak widze to by sie przydalo na bank a i pewnie nie tylko dla mnie...mam Ghosta takze bolu za duzego nie mam przywracam system i tyle...no ale najechalem na ta aktualizacje i chce to dokonczyc...serwices pack do visty tez sie nie instaluje poniewaz mam wylaczona usluge aktualizacji a jak ja uruchomie to nawet serwices packa nie zdazam odpalic bo znowu restart i tyle..Jak mozecie udzielic szybkiej pomocy to prosze o szybka odpowiedz. gg 5430930 Mam Timestamp scracowany jak pamietam kiedys jak jescze nie bawilem sie w wywalanie uslug to chodzilo teraz jak wlanczam usluge akyualizacje to ciagly restart . Moze masz jakis pomysl Pozdrawiam [/quote]

Bodajże RAPTOR... ale jeszcze dzisiaj sprawdze
x360master
Dodano
29.04.2008 18:32:06
a wiesz który z dysków?
Small Mike
Dodano
29.04.2008 18:22:37
x360master
Dodano:
29.04.2008 18:00:01
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1