instalacja programów przez amdsa

Jeśli zainstaluję coś jako adms to powinno się to coś pojawić u wszystkich userów, prawda? Jednak jeśli się pojawi, to nie moźna tego odpalić, ratuje tylko uruchomienie jako amds. Ale to kurde mija się z celem ograniczeń. Po co są konta z ograniczeniem jeśli nie moźna uruchomić programu jako user a tylko jako amds?
W robocie uźywam UNIX–a, tam jest prosto jak sierpem rzucił. Adms instaluje aplikacje, następnie podpina je do menu userów (jeśli chcą), uruchamiają oczywiście z róźnymi prawami, ale działają. Moźe ktoś coś na ten temat?

Odpowiedzi: 1

Powiedz na jakim systemie to chcesz zrobic.jesli to WinXp to dziwie sie bo to jest jeszcze prostsze niz w Unix–ie.U mnie mam prawa admina i wszystko instaluje sie u mnie i taz zwani ci co maja prawa mniejsze niz amd, moga bez problemu sobie to uruchomic oczywiscie ze swojego konta.Pamietaj ze konto uzytkownika musi byc stworzone przed instalacja tego programu.Jesli jednak tak sie nie stanie.To na dysku z Win masz taki katalog jak Documents and Setting.Tam sa katalogi z dostepnymi uzytkownikami komputera,wystarczy aby przegrac skruty porgramuw do uruchamiania do katalogu All Users i nie powinno byc zadnych problemuw. :lol:
Dark Angel
Dodano
11.10.2002 20:59:00
tomala
Dodano:
11.10.2002 06:35:10
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1