Instalacja nienadzorowana w Windows XP

Zapraszamy do komentowania publikacji: Instalacja nienadzorowana w Windows XP.

Odpowiedzi: 4

Repartition=Yes nie sformatuje pierwszego dysku . a skasuje wszystkie dyski i zrobi jeden w formacie NFTS
Komentarz
Dodano
30.08.2006 18:49:27
Witam..... w instalacji nienadzorowanej jest blad w sekcji [shell] a dokladnie: [Shell] DefaultThemesOff = NO- blad jezeli go uzyjemy w niektorych programach nie bedziemy miec polskich czcionek !!!! np. tlen, miranda, NERO i wiele innych.... problem byl tez opisany lecz bez rozwiazania tego problemu: http://www.forum.explode.pl/viewtopic.php?t=590&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=polskie
Komentarz
Dodano
14.08.2006 11:23:53
Juz rozumiem tylko nie wiem co mam podac w katalogu w tej scieszce sam katalog? I sam rozpozna ze tam jest sterownik do plyty glownej czy rozpozna ze to plik exe i sam go zacznie instalowac? Jejku problemy mam
Komentarz
Dodano
30.06.2006 23:30:43
Hmm szkoda tylko ze nie wiem czy tam ma wsadzic do katalogu $1\Drivers\01_Plyta instalke exe czy nie wiem co i jak to ma wygladac ten wpis - OemPnDriversPath=’Drivers\01_PlytaGlowna;Drivers\02_KartaSieciowa po co po > 01_PlytaGlowna;Drivers jest to drivers co to ma oznaczac. nie rozumiem. a chce sobie taka plyte zrobic i lipa bo aktykul we cale nie odpwoieada wyczerpujaco temat, nie ma krok po kroku powiedziane co i jak trzeb arobic.
Komentarz
Dodano
30.06.2006 23:20:14
CentrumXP.pl
Dodano:
30.06.2006 23:20:14
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1