Instalacja Millenium

Moi drodzy. Chcę zamienić Win XP na ME.Startuję system z płyty, pojawiają się różne informacje białym teksem na czarnym tle po czym widzę, że komp prosi o jakąś komendę w ten sposób A:/ ........ Wpisuję literę dysku z systemem u mnie to E i widać, że komp przechodzi na dysk E. Dalej wg. info. jakie znalazłem na różnych stronach należałoby wpisać setup.exe, owszem coś się dzieje ale już zaraz widać kolejne info. o inicjacji uruchamiania instalatora oraz, że rozmiar pliku wykonywalnego musi być min. ileś tam... i w tym miejscu stoję i nic nie umiem zrobić. Pomocy, w jaki sposób mam przejść do właściwego instalatora, skasować XP przez formatowanie i przejść do zwykłej instalacji ME?

Odpowiedzi: 3

Byc moze masz system plikow NTFS ktory jest obslugiwany przez serie NT (2k, XP etc.) pod dosem widac tylko FAT'a i moze dlatego nie widzisz dysku.
golden87
Dodano
25.08.2009 11:21:20
[quote=Fenix189]Moi drodzy. Chcę zamienić Win XP na ME.[/quote] To bardzo oryginalna zachcianka. [quote=Fenix189]A:/ ........[/quote] Czyżbyś nie miał stacji dyskietek? [quote=Fenix189]skasować XP przez formatowanie[/quote] No przecie chcesz się go pozbyć, a to najskuteczniejszy sposob. [quote=Fenix189]przejść do zwykłej instalacji ME?[/quote] Powinna się uruchomić automatycznie. Jeśli nie, oznacza to 'skopaną' płytę z instalką (brak boot).
adam_broda
Dodano
12.08.2009 22:18:58
Jest tu ktoś przez wakacje? Pomóżcie, jak mam zainstalować tego ME pozbywając się XPka?
Fenix189
Dodano
10.08.2009 18:57:41
Fenix189
Dodano:
05.08.2009 18:57:29
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1