Informacja o instalacji XP–zapraszam

Witam,
wszystkich zainteresowanych xp. Tak jak wy podobnie miałem wiele problemów z instalacją xp. Teraz gdy go mam jestem "pod wraźeniem". W czym biega źecz :)
Otóz instalować moźna na róźne sposoby.
1. Zakładamy, iź posiadasz czysty dysk i chcesz xp zains.
Po pierwsze musisz zaopatrzeć sie w dobrą wersję xp taką jak ja posiadam. Wcześniej miałem inne wersje i problem był podobny (niebieskie napisy, czarna kreska w lewym górnym rogu, etc). Taka płytkę mogę ci sprzedać wraz z instrukcjami szerszymi niź tu opisuję.
Ok.
Aktualizacja biosu wcale nie jest potrzebna no zaleźy kiedy była ostatnia. Zakładając iź masz kompa 2–3 lata to nie musisz aktualizować biosu. Uwiesz mi. Przeprowadziłem wiele testów i się sprawdziło. Ustawiasz w biosie na (cd–rom) zeby startował i wszystko się dzieje bez Twojej ingerenji (prawie) Po restarcie instaluje się a ty tylko czytasz i dostosowujesz sie do polecen.
Zapewniam, iz nie powstanie problem w.w . Hm... ale nie do konca. Podczas logowania się pierwszy raz moźe komp przestać profilu wczytywać. Co naleźy zrobić. Najlepiej na początek wyjąc wszystkie nie potrzebne komponenty (muzyka,teleizja,etc) i sprubować ponownie. Jesli to nie zadziała. Sprawdz jaki masz dysk a takźe odpowiedni pas ,np.Ultra DMa 66 lub 100 albo ata 33 etc. Zmien jesli masz nie odpowiedni. Np. posiadasz dysk zgodny z ata 33 pomimo to zmien na ultra dma 66 lub wyźej. To niczemu nei grozi. I ponwnie reset. Czasami moźe wystąpić problem jak dysk siedzi w kieszeni, to naleźy go wyjąc. Więcej inf. o inst>> xp a takźe innych komponentach drukarki, skanery, etc na @. Jesli masz problem pisz!! Odpowiem. Jednakźe proponuję mojego xp sprawdzonego na wielu kompach.

Moim zdaniem xp w trakcie instalacji jest jak małe dziecko, które trzeba nauczyc co jest co. Pozniej sam sie dostosje i zmądrzeje :)))

P.s. W necie mozna sciagnać takze xp ale nie radze jest juz wiele wersji a crack jak pisza to... :)))
Proszę pisać takźe jakie macie kompy i co na pokładzie

Odpowiedzi: 2

Problem polega dokladniej na tym ze po przewaleniu plikow potrzebnych przy instalce na dysk pokazuje sie czarny monit z mrygajacym kursorem i na tym koniec, wiesza sie i juz. Plyta jest napewno ok bo idzie u kumpli a zreszta juz mialem nie jedna wersje. Mój sprzet to Ecs k7vza,Geforce32mb mx200, Duron 900, sdram 256 mb. Dodam jeszcze ze mam aktualnie win 2000 i win98 i instalacje przebiegaja bez problema. Czy ktos zna odpowiedz na moj problem? PROSZE O POMOC!!!
Karmel
Dodano
29.05.2002 22:47:43
kurde ludzie pomuzcie!!!!trwa przekopiowywanie plików , gdy ono sie skonczy komp sie restartuje . pojawia sie pasek w kturym cos tam sie przewija jakis slupek , gdy to sie skonczy komp sie zawiesza !!! jest tylko czarno i w lewym górnym rogu kursorek sie sieci "__"
pliz pomuzcie bo juz nie wytrzymam .... moze to cos nie zgadza sie ze sprzetem > podaje moje bajery::: AMD duron 850MHZ 275 , SL–75KAV KT 133A 266MHz ATA/100,sound,socketA,A , 40 GB Medalist ATA100 5400rpm U6 450 , Sound blaster 128 pci ct4811 Bulk 90 , DVD Pioneer X16/x40 {tacka} 350 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no i to wszystko ... barzdo prosze o pomoc bo slyszalem ze xp jest wyjebisty
Pietras
Dodano
29.05.2002 17:58:09
Anonymous
Dodano:
05.01.2002 18:43:20
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1