Info o głównym nadawcy listu

Witam.
Mam do Was pytanie. Otoz wie moze ktos w jaki sposob mozna dowiedziec sie kto jest pierwszym nadawca emaila. Chodzi mi o to, ze np jedna osoba wysyla emaila do dugiej, druga do trzeciej i ta trzecia osoba jest w stanie dowiedziec sie kim jest ta pierwsza osoba (oczywiscie zawartosc wiadomosci Od.. Do.. jest wykasowana). Ponoc jest taka opcja dostepna tylko w Outlook 2003 tylko ze nie moge tego znalezc. Moze ktos juz sie z tym spotkal.
Z gory dzieki za wszelki info
Pozdrawiam

Odpowiedzi: 4

Aha to mozliwe ze w Twoim programie pocztowym to jest, ale niestety w Outlooku jest tylko ostatni nadawca (niestety), ewentualnie cala historia jest w tresci wiadomosci email (ale jak ktos to wykasuje to nie ma jej). OK dzieki za info moze mi sie uda jakos to odkryc, albo moze ktos inny spotkal sie z takim problemem i da znac.
Dzieki i pozdrawiam
dszyszko
Dodano
24.04.2004 18:32:02
Nie uzywam Outlooka, wiec nie powiem Ci w ktorym miejscu. W zainstalowanym OE nie mam akurat zadnej forwardowanej wiadomosci, ale w uzywanym przeze mnie Pegasusie taka informacja jest pokazywana. Widze cala historie przesylania przez 7 adresow.
EL NINO
Dodano
24.04.2004 18:28:09
Zgadza sie, ale w naglowku jest tylko informacja od nadawcy, a mozna ponoc dowiedziec sie kto jest autorem emaila, jesli wiadomosc jest przesylana dalej poprzez kilka osob. Tylko nie wiem gdzie to znalezc.
dszyszko
Dodano
24.04.2004 18:18:30
Cale info zawarte jest we walsciwosciach naglowka wiadomosci.
EL NINO
Dodano
24.04.2004 18:15:08
dszyszko
Dodano:
24.04.2004 16:08:51
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1