incorect syntax near = prosze o pomoc

WITAM przy uruchamianiu wywala mi błąd czy ktoś może mi pomóc? incorect syntax near = nie wiem co jest nie tak będę wdzięczny pozdrawiam protected void selectButton_Click(object sender, EventArgs e) { SqlConnection conn; SqlCommand comm; SqlDataReader reader; string connectionString = ConfigurationManager.ConnectionStrings["CzaryMary"].ConnectionString; conn = new SqlConnection(connectionString); comm = new SqlCommand ("Select Nazwa,NazwaUzytkownika,Adres,Miasto,Wojewodztwo,KodPocztowy," + "TelefonDomowy,NumerKierunkowy,TelefonKomorkowy From Pracownicy" + "WHERE IDPracownika=@IDPracownika", conn); comm.Parameters.Add("@IDPracownika", SqlDbType.Int); comm.Parameters["@IDPracownika"].Value = employeesList.SelectedItem.Value; try { conn.Open(); reader = comm.ExecuteReader(); //TUTAJ JEST TEN MOMENT if (reader.Read()) { nameTextBox.Text = reader["Nazwa"].ToString(); userNameTextBox.Text = reader["NazwaUzytkownika"].ToString(); adressTextBox.Text = reader["Adres"].ToString(); cityTextBox.Text = reader["Miasto"].ToString(); stateTextBox.Text = reader["Wojewodztwo"].ToString(); zipTextBox.Text = reader["KodPocztowy"].ToString(); homePhoneTextBox.Text = reader["TelefonDomowy"].ToString(); extensionTextBox.Text = reader["NumerKierunkowy"].ToString(); mobilePhoneTextBox.Text = reader["TelefonKomorkowy"].ToString(); } reader.Close(); updateButton.Enabled = true; conn.Close(); } catch { dbErrorLabel.Text = "Wysątpił przejebany błąd
"; } finally { }

Odpowiedzi: 0

t00m
Dodano:
21.11.2007 14:33:33
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0