ile byscie zaplacili ?

Witajcie ziomale !
Ile byscie zaplacili za Windowsa Viste?

Odpowiedzi: 8

Rebe:
Wiem, źe mnie wielbisz skrycie, ale ja nie .....zoofil :wink:

Rebusiu, toć ja od Ciebie takich źeczy nie wymagam. Wiem przeca źe psa i kota kopnąć lubisz a i ptactwu z wiatrówki nie przepuścisz, to gdzieź by tam u Ciebie jakiego uczucia dla takiego gada szukać :mrgreen:
aligator
Dodano
03.03.2006 18:35:09
Moźe bym i zajrzał, ale ..... przeca nie mam bladego pojęcia gdzie on jest – jedyne co mi się z nim kojarzy to takie strony z iksami w adresie, ale tam nic tkaiego nie widziałem.


Że mi kawałek kawyczek krasnale wtopiły to co ja na to mogę ? :(
Inna sprawa, źe Twoja odpowiedź nosi ewidentne znamiona próby zmiany tematu :mrgreen:


PS.
Wiem, źe mnie wielbisz skrycie, ale ja nie .....zoofil :wink:
Rebe
Dodano
03.03.2006 18:08:11
Rebe:
[quote= aligator"]...ja ... myślałem ...

Raz Ci się widać zdarzyło lubo nawet nie, a tylko Ci sie wydaje, źe ta czynmność, co to ją wykonałeś tak isę zwała i zaraz po forum biegasz, by to ogłosić* :mrgreen:


* Mamo chwalą nas... ;)

Rebusiu "kochany" :twisted: a moźe Ty byś tak do faq owego zajrzał z raz chociaź, bo jak widzę to Ty ani pisać poprawnie ani cytować ni cholery nie potrafisz :mrgreen:
aligator
Dodano
03.03.2006 17:52:43
[quote= aligator"]...ja ... myślałem ...


Raz Ci się widać zdarzyło lubo nawet nie, a tylko Ci sie wydaje, źe ta czynmność, co to ją wykonałeś tak isę zwała i zaraz po forum biegasz, by to ogłosić* :mrgreen:


* Mamo chwalą nas... ;)
Rebe
Dodano
03.03.2006 17:46:31
Shoter:
nigdy nie miałem tego WIN.
więc nie wiem ile za niego moźna dać?
Lepiej zrób ankietę "cena tego windowsa"
a jak nie wiesz jak zakładać ankietę powstał tutaj nowy post o tym jak załoźyć ankietę.
ANKIETA :arrow:

No nie mogę, coś mnie się wydaje Shoter źe za niedługo zaczniesz joby zbierać :mrgreen:

Update kurna:
Dobrze Shoter źeś spowodował załoźenie takiego temata o ankiecie bo ja błędny to zawsze myślałem źe do tego głupigo faqu http://forum.centrumxp.pl/faq.php trzeba zawsze wejść jak się czegoś nie wie :D
aligator
Dodano
03.03.2006 17:30:15
nigdy nie miałem tego WIN.
więc nie wiem ile za niego moźna dać?
Lepiej zrób ankietę "cena tego windowsa"
a jak nie wiesz jak zakładać ankietę powstał tutaj nowy post o tym jak załoźyć ankietę.
ANKIETA :arrow:
Shoter
Dodano
03.03.2006 16:18:06
nic :mrgreen:
a czemu ?

jeszcze nie mialem okazji pracowac na tym systemie ;) i jakos mnie nie ciagnie.
WaGonik
Dodano
28.02.2006 02:34:54
tyle ile beda chcieli. EOT
adik154
Dodano
27.02.2006 00:26:03
michael557
Dodano:
26.02.2006 22:22:14
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1