IIS na Windows 7, problem z połączeniem

Witam Postawiłem serwer FTP na IIS na Windowsie 7. Niby wszystko dobrze skonfigurowane, działa jak trzeba, łączenie z tego samego komputera z poziomu przeglądarki działa, ale z netbooka z Windowsem XP nie mogę się połączyć. Autoryzacje wyłączyłem, użytkownicy powinni móc łączyć się jako anonimowi. Przy próbie połączenia z netbooka z wiersza poleceń gdy nie podaję portu wyskakuje komunikat, że zdalny host przerwał połączenie, natomiast gdy podam port wyskakuje nieznany host. Folder plików FTP'a jet udostępniony, nie ma problemu z połączeniem z nim przez zwykłe udostępnianie plików. Jeśli ktoś wie gdzie mogłem zrobić błąd to proszę o pomoc. Z góry dziękuję Pozdrawiam //edit sry źle zamieściłem temat, właśnie się zorientowałem że są 2 działy "sieci"

Odpowiedzi: 1

Czy nie jest przypadkiem tak, że serwer masz podpięty do routera, na routerze jest ustawione "przekierowanie portu" (piszę w cudzysłowiu, bo to bardzo niefachowe określenie, którego nie lubię) a na netbooku przy próbie połączenia podajesz publiczny adres IP?
BlaSOFT
Dodano
22.10.2011 00:46:50
Karpiq
Dodano:
21.10.2011 15:08:16
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1