IE9 problem z sesją

Witam. Mam pytanie dotyczące IE9 i ostatniej sesji. Mianowicie, czy jest możliwość ustawienia ostatniej sesji jako domyślnej (na stałe)? czasami zdarza mi się zrobić "kiksa" przy zamykaniu IE9 (były otworzone np. 2 niezależne przeglądarki: jedna z interesujacą mnie sesją zawierającą kilka otwartych zakładek, a druga z jedną otwartą zakładką) i w takim momencie zamykam jako ostatnią przeglądarkę tą nie interesującą mnie!!! Oczywiście mogę dojść do tych zakładek wchodząc w historię np. z poprzedniego dnia (ale czasami jest tego bardzo dużo zwłaszcza gdy ktoś siedzi cały dzień w internecie. Druga sprawa dotyczy sprawdzania pisowni podczaspisania tego e-maila , czy może przeglądarka sprawdzać to automatycznie? Dziękuję za odpowiedź. Na pierwszą sprawe znalazłem odpowiedź: Przetestowałem w IE9 opcje internetowe i tam w zakładce "strona główna" wpisałem kilka adresów, które otworzyły mi się przy restarcie IE9.

Odpowiedzi: 2

Odnośnie sesji to jeszcze nie jest to (porównuję do Opery). Czy jest możliwość zapisania sesji w IE9? Dziękuję za odpowiedź.
mati1505
Dodano
28.06.2011 08:36:57
Zobacz czy dodatek IE7Pro nie rozwiązuje problemu z sesją - są tam opcje przywracania sesji - czy jest to to o co Ci chodzi musisz sobie sprawdzić Na 100% za pomoca tego dodatku masz sprawdzanie pisowni. Pomimo nazwy ie7pro powinien poprawnie współpracowac z ie7 [url]http://www.ie7pro.com/?language=pl[/url]
Żółty
Dodano
23.06.2011 03:05:39
mati1505
Dodano:
22.06.2011 22:57:52
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1