IE8 - brak zakładek w "Ulubionych"

Witam, W menu "Ulubione" zniknęły zakładki "Ulubione", "Historia", "Źródła". Do ulubionych, historii czy źródeł można dostać się przez skróty klawiaturowe, wtedy w menu pojawiają się adekwatne elementy, ale zakładek nadal nie ma. Mam kilka komputerów - w jednych są zakładki w innych nie. Wszystkie podobne, wszystkie XP SP3. Z góry dzięki za pomoc.

Odpowiedzi: 1

1.Cytat z neta: "(...)przed instalacją zróbcie kopię kapasową Favorites. U mnie podmieniło zawartość na tą nową ITPRO'sową, stare ulubione zostały usunięte :)..." Moze to pomoze kogos nakierowac na rozwiazanie problemu... Hmm... Czy zakladki zniknely od razu gdy instalowales IE 8 czy dopiero po jakims czasie ? 2.Cytat z neta: "(...) wcześniej miałem IE8 RTM x86 ENG. Instalowałem IE8 dla PL ITPRO z paczki IE8-WindowsVista-x86-ENU.exe, na pierwszym ekranie dostałem info, że doinstaluje "brand coś tam - dokładnie nie pamiętam, ale chodziło o dodatki" 3.Podpowiedz (z neta) w tej sprawie: "(...) stare Ulubione lub feedy powinny zostać tam gdzie były. Pliki instalacyjne ich wogóle nie dotykają. Tworzą sobie po prostu 3 nowe katalogi.." Sprawdz sobie czy na pewno katalogow nie ma... [[[Btw: Czy programy do odzyskiwania danych poradzilyby sobie z odzyskaniem takich plikow ?]]] [[[Za pozno na uzycie punktu przywracania ? To rozwiazaloby problem ]]]
Lamer
Dodano
27.04.2009 13:56:34
Kakol
Dodano:
08.04.2009 13:11:44
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1