IE nie czyta stron -PILNE

Witam! Dziwny problem mam z Internet Explorerem (wersja 7 na win xp). Dziewczyna która siedzi przy tym kompie mówi że coś jej wyskoczyło koło zegarka, kliknęła bez czytania i od tego momentu strony sie nie wczytuja. Sieć działa, pingi dochodzą, inne programy diałaja poprawnie. Zapora sieciowa jest wyłączona. Nie ma na tym komputerze zadnego filtra treści. Co to może być? Jak zresetować ustawienia IE? Pilna sprawa! Pozdrawiam

Odpowiedzi: 2

Ostatnio przyszła aktualizacja z Microsoft. przeważnie po tym jest komunikat w antiwirusie " plik wykonywalny IExplore.exe został zmodyfikowany, czy program powinien nawiązać połączenia sieciowe? " I ona mogła kliknąć na . Więc resetuj w antiwirusie.Nie miałem pandy i nie powiem gdzie ta funkcja się znajduje. Dla pewności wyłącz ochronę i na sekundę włącz IE7-a,powinien zadziałać. Pozdrawiam.
Sfinks
Dodano
16.08.2007 13:47:26
  • Demonaz 16.08.2007 14:15:39

    [quote=Sfinks]Ostatnio przyszła aktualizacja z Microsoft. przeważnie po tym jest komunikat w antiwirusie " plik wykonywalny IExplore.exe został zmodyfikowany, czy program powinien nawiązać połączenia sieciowe? " I ona mogła kliknąć na <zablokuj>. Więc resetuj w antiwirusie.Nie miałem pandy i nie powiem gdzie ta funkcja się znajduje. Dla pewności wyłącz ochronę i na sekundę włącz IE7-a,powinien zadziałać. Pozdrawiam.[/quote] Dokładnie o to chodziło, dzięki!

Proxy ?? Popatrz w Opcjach internetowych. Inna przeglądarka dziala ?? To co kliknęła to nie jakiś syf ?? Sprawdź pod tym kątem. Spróbować tez możesz winsockxpfix uzyć.
Żółty
Dodano
16.08.2007 13:08:05
  • Demonaz 16.08.2007 13:36:20

    [quote=Żółty]Proxy ?? Popatrz w Opcjach internetowych.[/quote] jednym kliknięciem nie ustawila chyba proxy? [quote=Żółty]Inna przeglądarka dziala ??[/quote] Nie mam mozliwośc instalacji innej przeglądarki. Ale pingi dochodza i Outlook ściąga pocztę. [quote=Żółty]To co kliknęła to nie jakiś syf ?? Sprawdź pod tym kątem.[/quote] tam jest wgrana panda av i najnowsza baza wirusów, to też chyba mogę wykluczyć [quote=Żółty]Spróbować tez możesz winsockxpfix uzyć.[/quote] nie, a co to jest? Na razie zbieram pomysły, będę tam za jakieś dwie godziny i muszę wtedy to odkręcić. Masz jeszcze jakieś sugestie?

  • Żółty 16.08.2007 13:42:28

    [quote=Demonaz]jednym kliknięciem nie ustawila chyba proxy?[/quote] Niby dlaczego nie ?? [quote=Demonaz]tam jest wgrana panda av i najnowsza baza wirusów, to też chyba mogę wykluczyć[/quote] Nie możesz. [quote=Demonaz]nie, a co to jest?[/quote] [url]http://www.google.com/search?q=winsockxpfix[/url]

Demonaz
Dodano:
16.08.2007 13:04:09
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1