IE 8 - "Ulubione"

Witam. Co zrobic (czy jest taka możliwość) żeby w "Pasku adresu" nie było "Ulubionych".

Odpowiedzi: 6

Cytat od kolegi z pewnych kregow: "Jeśli chcesz zablokować tylko wpisywane strony (czyli typedurls) to trzeba wykasować a następnie zablokować klucz rejestru HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\TypedURLs Jakbys mogl, to daj odpowiedz czy to dziala :-) Ok ? Z txt'u wynika, ze "prawdopodobnie" zablokuje zapamietywanie strony, ktore bedziemy w przyszlosci otwierac ale chyba nie usunie historii wpisanych wczesniej adresow.. Jesli tak bedzie, to postaram sie znalezc cos o calkowitym usunieciu i zablokowaniu tej opcji..
Lamer
Dodano
27.04.2009 20:39:15
[quote=krzysztofko]Witam. Co zrobic (czy jest taka możliwość) żeby w "Pasku adresu" nie było "Ulubionych".[/quote] A wiec: 1.Wpisujemy w okularkach: "internet explorer 8 usuwanie listy wszystkich odwiedzanych witryn" lub 2.Wskakujemy na stronke: http://windowshelp.microsoft.com/Windows/pl-PL/help/5f69fdfb-9a4a-4370-90ac-ddb2d7a1761b1045.mspx 3.Dziekujemy wszystkim za pomoc Siema...
Reeboot
Dodano
26.04.2009 20:57:28
  • krzysztofko 27.04.2009 00:52:28

    [quote=Reeboot] A wiec: 1.Wpisujemy w [b]okularkach[/b]: "internet explorer 8 usuwanie listy wszystkich odwiedzanych witryn" lub 2.Wskakujemy na stronke: http://windowshelp.microsoft.com/Windows/pl-PL/help/5f69fdfb-9a4a-4370-90ac-ddb2d7a1761b1045.mspx 3.Dziekujemy wszystkim za pomoc Siema...[/quote]Widzę że przydały by się okularki jesli nie widzisz róznicy między odwiedzanymi a ulubionymi.

Witam. Nie jestem wszechwiedzacym, ale wiem co to jest "Pasek adresu" (to tam wpisujecie np. http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=162002). [quote]McAku napisał - Masz dziwny problem. Po co chcesz usuwac Ulubione ? [/quote]Dokładnie napisałem tak [Co zrobic (czy jest taka możliwość) żeby w [b]"Pasku adresu"[/b] nie było "Ulubionych".] Klikam na pasek adresu i po rozwinięciu widac Historia i Ulubione i własnie w tym miejscu nie chcę Ulubionych, spróbujcie na tej liscie kliknąć na któryś link z listy ulubionych z prawej strony - znajdziecie go w koszu.
krzysztofko
Dodano
26.04.2009 15:52:27
[quote=krzysztofko]Witam. Co zrobic (czy jest taka możliwość) żeby w "Pasku adresu" nie było "Ulubionych".[/quote] nie wiem, czy dokładnie o to chodzi, ale klikamy prawym przyciskiem na wolnym polu tego paska i odznaczamy "pasek ulubionych"
eref
Dodano
24.04.2009 15:38:57
Zamiast jechac po internautach, Moze zaczalbys Im pomagac ? :-k Nie rozumiem potrzeby usuwania tej funkcji. Moglbys Mu doradzic jak to zrobic zamiast sapac. Zaznacz, ze robi to na wlasna odpowiedzialnosc i tyle - nabijasz sobie posty takimi pierdolami ? Bo nie pomogles Mu tylko Go zbyles glupim zdaniem :neutral:
McAku
Dodano
22.04.2009 15:35:43
  • Ucho 22.04.2009 17:20:21

    Twój dar odgrzebywania starych postów jest zaiste zastanawiający.. [quote=McAku]Nie rozumiem potrzeby usuwania tej funkcji.[/quote] Twoja przypadłość braku zrozumienia (powyżej brak umiejętności czytania ze zrozumieniem), a tutaj braku zrozumienia intencji autora postu to już IMO zjawisko niepokojące. Na tym forum nikt Ci nie pomoże z Twoim problemem, ale są od tego pewnie inne fora czy Poradnie specjalistyczne. Dla jasności dodam, że [b]jest to forum związane z komputerami[/b] (nie chce mi się pisać co to komputer). To tak na wszelki wypadek bo może to zdanie wyjątkowo zrozumiesz. [quote=McAku] Moglbys Mu doradzic jak to zrobic zamiast sapac.[/quote] [quote=McAku]Masz dziwny problem. Po co chcesz usuwac Ulubione ?[/quote] [quote=McAku]Bo nie pomogles Mu tylko Go zbyles glupim zdaniem :neutral: [/quote] Ty mu za to pomogłeś wyczerpująco. Reasumując: jeżeli komuś się nie chce poszukać na forum rozwiązania problemu, który był wielokrotnie wałkowany to już jego problem. Nikt z pomagających też nie ma zamiaru opisywać tego samego [b]n[/b] razy. Jeżeli ktoś jest wygodny to też jego sprawa. Jak nie wie co to regulamin forum, FAQ czy też szukajka to miejsce w sieci pomylił.

  • McAku 22.04.2009 23:13:22

    [quote=Ucho] Ty mu za to pomogłeś wyczerpująco. Reasumując: jeżeli komuś się nie chce poszukać na forum rozwiązania problemu, który był wielokrotnie wałkowany to już jego problem. Nikt z pomagających też nie ma zamiaru opisywać tego samego [b]n[/b] razy. Jeżeli ktoś jest wygodny to też jego sprawa. Jak nie wie co to regulamin forum, FAQ czy też szukajka to miejsce w sieci pomylił.[/quote] Jak to sie mowi "rusz g** a bedzie smierdziec" :-k Jestes jego mecenasem prawa ? czy masz satysfakcje z pisania bezsensownych uwag ? Mnie posadza o nabijanie postow a sam przytacza jedynie Moje zdania zamiast faktycznie zajac sie problemem. I co ma do tego czas po jakim ktos probuje rozwiazac problem sprzed miesiaca lub dalej ? Twoim tokiem myslenia powinni podazyc producenci oprogramowania i wogole nie latac programow (bo po co komu latki do jakiejs luki w zabezpieczeniach - wykrytej 2 tygodnie po wydaniu ? co nie.. przeciez to juz stary program jest..) Jak Ci to przeszkadza, ze w jakikolwiek sposob staram sie pomoc, to oznacza, ze jestes przeciw spoleczenstwu i moze podac Ci nr jakies specjalisty, chociaz widzac co napisales, to juz pewnie z takich porad korzystales i teraz pouczasz innych ? :-k I jeszcze cos - podnieca was ilosc postow czy jest jakas nagroda za to od ? Nie rozumiem ludzi, ktorzy maja nabite tysiac postow i jak pewien Pan pisza txty typu: "Stalmir, nie odgrzebuj starych wątków..." Zaiste, jesli w ten sposob bedziecie zwracac uwage kazdemu, kto chce pomoc w ponownym rozwiazaniu problemu - to w krotkim czasie zbierzecie kilkaset postow miesiecznie.. Powodzenia w odcinaniu kuponow :-P KONIEC TEMATU Zajmijcie sie konkretnyjm pomaganiem, bo zwracajac Mi uwage za 1 czy 2, wg Was "niepotrzebne" posty, sami wprowadzacie tu chaos.. Moze wprowadzcie mechanizm usuwania postow starszych niz miesiac - na ktore nikt nie odpisal ? Zniknie problem z odpisywaniem na problemy sprzed n-miesiaca.. He he juz widze, jak panowie eksperci grupowo Mnie atakuja w imie Wspolnoty/kliki lokalnej '-.-'

  • Ucho 22.04.2009 23:22:45

    [quote=McAku]He he juz widze, jak panowie eksperci grupowo Mnie atakuja w imie Wspolnoty/kliki lokalnej '-.-'[/quote] A po co ? Wystarczy przeczytać powyższe ...

  • McAku 23.04.2009 16:29:34

    [quote=Ucho][quote=McAku]He he juz widze, jak panowie eksperci grupowo Mnie atakuja w imie Wspolnoty/kliki lokalnej '-.-'[/quote] A po co ? Wystarczy przeczytać powyższe ...[/quote] A "expert" Xan wlasnie wyslal Mi prywatna wiadomosc z grozba blokady... Czyzby bal sie juz bardziej osmieszyc na forum ? Hmm..

[quote=krzysztofko]Witam. Co zrobic (czy jest taka możliwość) żeby w "Pasku adresu" nie było "Ulubionych".[/quote] :wtf: Chodzilo Ci chyba o pasek menu ? :-k Masz dziwny problem. Po co chcesz usuwac Ulubione ?
McAku
Dodano
22.04.2009 00:25:57
  • XanTyp 22.04.2009 11:11:02

    [quote=McAku]Masz dziwny problem. Po co chcesz usuwac Ulubione ?[/quote]A po co Ci to wiedzieć? Chce, to niech sobie usuwa. W końcu to nie nerka, tylko funkcja w systemie. A ukrywanie elementów paska menu sprowadza się do edycji rejestru. Ale co i gdzie, to już zdaj się na osobistą fatygę, [b]Krzysztofko[/b].

krzysztofko
Dodano:
10.04.2009 15:37:52
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1