IE 6.0 sciaganie plikow

Witam
mam jak wyzej kiedys jak sciagalem plik i zerwalo i zaczalem sciagac do tej samej lokalizacji to program pytal czy dokonczyc teraz juz tego nie pyta tylko pyta czy zamienic gdzie to wlaczyc zeby znow pytal ewentualnie co zrobic ze bylo tak jak kiedys

Arni

arni777@wp.pl

Odpowiedzi: 5

WindaXP potrafi wznowic polaczenie, ale polecam ja rowniez polecam DownloadAccelerator. Ten program jest na prawde najlepszy. Uzywalem wielu – od Go!Zilla'i po GetRight'a. To co charakteryzuje DAP'a, to to, ze:
1)Nie zrywa polaczen
2)Mozliwosc Wznowienia polaczenia
3)Bez reklam (po cracku) – Go!Zilla jast free, wiec tam tego sie chyba nie da usunac (nie wiem, jak w nowych werjach)
4)Sam wyszukuje najszybszy serv
5)Sciaga na raz z 4 servow

Pozdroofki
Eximius
Dodano
03.07.2002 00:25:51
najlepszy jest imho flashget, potrafi ladnie dopalic.... chociaz czesem zachowuje sie dziwnie i wtedy explorer szybciej ssa :)
ya23
Dodano
21.05.2002 01:14:50
Pionaj:
a znasz taki programik co sie nazywa
Gator?
Jego właśnie instaluje
Get Right
Fakt faktem windows xp
potrafi wznawiać zciąganie ale
tylko wtedy gdy ribimy to
z tej samej lokalizacji
Jednak mimo to
uzywam
Dawnload Akcelerator 5.0 + crak
aby wykopać reklamy :)
Pozdrawiam
dusk
Anonymous
Dodano
15.05.2002 21:45:14
Wiecie co , cos w tym jest. Parokrotnie podczas ściągania plików windowsem w trakcie transmisji zrezygnowałem z kontynuacji (np. przy ok 400k sciągnietych) Po ponownym uruchomieniu i pokazaniu tej samej ścieźki dostępu do ściąganego pliku ,sciąganie zaczyna się jak gdyby od zera ale prawie natychmiast nastepuje przeskok na 400k i kontynuacja ściągania.Myślę ze system potrafi gdzieś czasowo przechowywac częściowo ściągnięty plik. marpol78 masz rację Get Right jest jednym z najlepszych.Dodatkowo zakładam na niego BanerKillera .
Ad–watch z programu AdAware jeszcze nigdy nie wykrył w GR szpiegów
pionaj
Dodano
15.05.2002 02:37:38
niezła jest tez Gozilla tylko, źe jest to pieprzony szpieg
zulus
Dodano
14.05.2002 23:41:59
arni
Dodano:
30.04.2002 21:36:26
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1