HP Photosmart 2575 All-in-One - problem z tuszami

To jest moja drukarka http://pokazywarka.pl/dfdgdgd/. Problem tkwi w oryginalnym tuszu i zamienniku widocznych na tych zdjęciach http://pokazywarka.pl/v4l5ig/. Niedawno wszystko było ok i drukowała bez problemu teraz mi pokazuje na przemian żebym zmienił tusz czarny.., wymienił zasobnik czarnego tuszu lub że jest nie kompatybilny mimo że jest oryginalny i przeznaczony do tego modelu..., raz pokazuje żebym kolorowy zmienił. Co jest?:( A tu jeszcze pare fotek tego co pokazuje mi drukarka http://pokazywarka.pl/nq8722/

Odpowiedzi: 9

[b]cstefan[/b], ja mam HP Photosmart C5280 All-in-One / coś podobnego do Twojego bo HP/.Też wyświetlał mi się znak z wykszyknikiem na ekraniku.Dzwoniłem do HP do Wa-wy i powiedzieli mi ,że mam nieoryginalny wkład. Tak się złożyło ,że zgadli /nie przyznałem się/. Nie pamiętam który- czarny czy color. Urządzenie było sprawne. Po zamontowaniu obydwóch nowych oryginalnych wkładów wszystko wróciło do normy. Wskazania prawidłowe.Na koniec wniosek : kupować oryginały /chociaż droższe/ ale nie sprawiają niejasnych powiadomień na ekraniku urządzenia. Firma HP coś montuje do wkładów i program urządzenia je czyta i ostrzega o nieprawidłściach. Teraz sobie :-" :-"
Grazbi
Dodano
21.05.2010 00:44:49
to nic nie daje ja ją moge całkiem od kompa odłączyć i to samo sie pokazuje... Może jakieś ciekawsze sugestie???
cstefan
Dodano
20.05.2010 20:43:11
Chwilowo nie wnikam, o co Ci konkretnie chodziło - wcześniej. Zapytałem tylko, czy reinstalowałeś urządzenie. Zwykle pewne działania, które mogą nam się wydawać nielogicznymi bądź nawet bezsensownymi - wywodzą się z błędów w oprogramowaniu, a te z wielu przyczyn. Reinstalacja bądź aktualizacja - są na ogół najlepszym rozwiązaniem.
XanTyp
Dodano
20.05.2010 19:39:55
mi chodziło wcześniej że moge z niej kopiować (ponieważ ma wbudowany skaner dla przypomnienia) oraz drukować np. zdjęcia z kart pamięci lub pena ale nawet tak gdy komputer jest wyłączony to też sie takie problemy powtarzają
cstefan
Dodano
20.05.2010 17:50:41
Próbowałeś pełnej deinstalacji sterowników, usunięcia pozostałości folderów, czyszczenia rejestru, resetu kompa i ponownym dodaniu urządzenia? Celowo piszę to rozwlekle, bo bywa, że reinstalacja sprzętu u niektórych kończy się tylko na nadpisywaniu sterów.
XanTyp
Dodano
20.05.2010 13:38:07
Chodzi mi o to że moge skanować, kopiować i zczytywać z karty oraz tym samym drukować z niej na tej drukarce... ;p No fakt sama se nie wydrukuje z plików tekstowych typu notatnik czy word itp ;) Więc pomoże mi tu ktoś?:(
cstefan
Dodano
20.05.2010 13:14:11
Nie pracuje samodzielnie, tylko okresowo czyści głowicę. Chyba że przy tym drukuje dokumenty... to by było już zastanawiające ;) Btw, kiedy wyłączasz kompa, drukarkę też możesz. Właśnie po to, by uniknąć tych samodzielnych prac.
XanTyp
Dodano
20.05.2010 01:42:07
nic nie znalazłem a dodam że tak samo sie dzieje gdy drukarka pracuje samodzielnie gdy komputer jest wyłączony ;(
cstefan
Dodano
20.05.2010 00:45:01
Najwyraźniej albo wkład kolorowy (zamiennik) zakłóca pracę wewnętrznego oprogramowania drukarki, albo jeden z tuszów jest przeznaczony do wydruku fotorealistycznego - a drugi nie. Zapewne szczegóły można znaleźć w dokumentacji od drukarki, bądź na stronie producenta.
Veers
Dodano
20.05.2010 00:05:37
cstefan
Dodano:
19.05.2010 22:05:10
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1